- Reklama -
Banner

Zalety palenia marihuany

Marihuana jest używana w leczeniu wielu chorób, od raka, przez depresję i bezsenność do robienia z niej maści na bóle stawów. Tą niesamowitą roślinę można wykorzystać do tak szerokiego zakresu chorób, że jest to nieprawdopodobne. Można korzystać z tej rośliny w leczeniu prawie każdej choroby. Jeśli nie jesteś na nic chory i palisz rekreacyjnie, to czy marihuana ma jakieś zalety?

Screen-shot-2013-06-30-na-18-07-27-PMRikard Larma / Metro.us

Niektórzy ludzie twierdzą, że marihuana pomaga w zawodach sportowych. Pomaga ona w skoncentrowaniu się na szczegółach i pomaga się skupić, gdy jesteś pod presją. Pomaga również w tolerancji bólu u sportowców, który jest duży w sportach o wysokiej intensywności takich boks i MMA może wykorzystać tę cechę podczas treningu i walki.

Ogromny wzrost kreatywności, gdy jesteśmy pod wpływem THC jest znany i potwierdzany przez wielu artystów. W wielu filmach o paleniu marihuany, ludzie którzy są bardzo upaleni rysują kolorowe obrazy i tworzą rzeczy o których trzeźwy człowiek nawet by nie pomyślał. To z pewnością prawda. Jesteś bardziej twórczy, gdy jesteś najarany. A co, myślicie że my wszystko piszemy na trzeźwo?! Musimy mieć nabite bongo zanim napiszemy coś dla Was! Żarcik, jesteśmy w Polsce i tu nie można posiadać marihuany, ale można być pod jej wpływem :]

Legalizacji marihuany Denver

Jesteś jedną z tych osób które cały czas się zamartwiają? Znamy takich którzy żyją w ciągłym stresie, i jak nie zamartwiają się tym, że rano znowu musza umyć zęby, to narzekają, że wypłata jest za mała a jak im ktoś proponuje iść do pracy za dodatkowe pieniądze to płaczą, że im się nie chce. Pewnie też znacie takich maruderów. Życie w stresie i zamartwianiu jest szkodliwe dla zdrowia. Wiecie co może pomóc takim ludziom? No właśnie. Gandzia powoduje uczucie relaksu i pomaga zachować dystans, który jest potrzebny aby się uspokoić i nie martwić się wszystkim. Pozytywne myślenie przynosi więcej dobrego, niż ciągłe zamartwianie.

Bardzo trudno jest uzyskać informacje na temat poprawy stanu ludzi używających marihuany. Czytając w internecie fakty na ten temat, bardzo mało jest informacji na temat poprawy stanu mózgu u ludzi którzy jej używają. Z pewnością regeneruje ona uszkodzone komórki mózgowe, spowalnia proces starzenia się mózgu i jeszcze kilka innych. W rzeczywistości, w internecie częściej można spotkać opinie, że marihuana jest zła bo jest nielegalna itp. Mamy nadzieję, że niedługo naukowcy wezmą się za takie badania i dowiemy się czegoś więcej na temat tej rośliny. Fascynujące jest to, jak medyczna marihuana pozwala leczyć setki chorób, a skoro tak jest, może też pomaga zdrowym osobom? Jak myślicie? Zostawcie swoją opinie w komentarzu 😉

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować