- Reklama -
Banner

Czy w Kalifornii zabraknie legalnej marihuany?

Kalifornia zalegalizowała marihuanę do celów rekreacyjnych 1 stycznia 2018 r. Nie trudno więc się dziwić, że pojawiło się kilka problemów związanych z rozwojem rekreacyjnego rynku marihuany. Przez niedopracowane regulacje, urzędnicy w Kalifornii będą mieli w najbliższym czasie pełne ręce roboty, aby przygotować odpowiednie regulacje rynku.

Chociaż Kalifornia jest największym producentem marihuany w Stanach Zjednoczonych, to jak na ironię – największym problemem jest podaż. Czy w Kalifornii zabraknie legalnej marihuany?

Potencjalne przyczyny braków

Podczas gdy ogólny popyt na marihuanę w Kalifornii pozostaje na bardzo wysokim poziomie, to nie można tego powiedzieć o legalnym sektorze marihuany, gdzie niedopracowane przepisy doprowadziły do sytuacji, w której legalnym plantatorom ciężko uzyskać zgodę na legalną uprawę, a bez zgody nie ma możliwości hodowli, więc sklepy z marihuaną będą miały problem z dostawami.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Firma prawnicza Lawrence Lawrence twierdzi, że osoby silnie zaangażowane w branżę spodziewały się takich problemów, z powodu niewłaściwych przepisów dotyczących legalizacji konsumpcji konopi indyjskich dla dorosłych.

Lori Ajax z Bureau of Cannabis Control (BCC) wyraziła obawy, że stan Kalifornia “nie zapewnił wystarczającej liczby firm w całym łańcuchu dostaw, aby ludzie nadal mogli prowadzić działalność.”

Zobacz też: Tak wyglądała pierwsza legalna sprzedaż marihuany w Kalifornii

W Kalifornii pojawiło się kilka sklepów z marihuaną bez licencji na sprzedaż, jednak większość legalnych firm nie chce ryzykować utraty licencji, ponieważ musieliby zakupić konopie na czarnym rynku, aby zwiększyć swoją sprzedaż.

Kalifornijscy urzędnicy są w trakcie opracowywania ostatecznego regulaminu, który może rozwiązać problem niedoboru konopi na rynku rekreacyjnym. Liczą na to zarówno hodowcy, jak i dystrybutorzy i sami konsumenci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować