- Reklama -
Banner

Czy rząd USA posiada własny patent na marihuanę?

Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych nie chce legalizacji medycznej marihuany, jednocześnie posiadając patent na niektóre z leczniczych właściwości kannabinoidów.

Sprzeczne zachowania takie jak te, nie tylko zwiększają niechęć i nieufność społeczeństwa dla rządu, ale także komplikują legalizację medycznej marihuany.

Rząd Federalny w dalszym ciągu zaprzecza, że marihuana ma właściwości medyczne, ale od 2003 roku posiada on patent o numerze 6630507, zatytułowany “kannabinoidy jako przeciwutleniacze i neuroprotektory”. Patent potwierdza, że kananbinoidy mają właściwości lecznicze.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Stwierdzono, że kannabinoidy mają właściwości przeciwutleniające. Te właściwości sprawiają, że kannabinoidy są użyteczne w leczeniu i profilaktyce szerokiej gamy chorób związanych z utlenianiem, takich jak choroby związane z niedokrwieniem, wiekiem, chorobami zapalnymi i autoimmunologicznymi. Kannabinoidy mogą być szeroko stosowane jako neuroprotektory, na przykład ograniczając uszkodzenia neurologiczne po urazie lub udarze mózgu, lub w leczeniu chorób neurodegradacyjnych takich jak choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, demencja starcza lub HIV.”

Te niespójne sygnały wysyłane przez rząd dowodzą ich niechęci do legalizacji marihuany, zapewne przez niekończące się wydatki ze strony przemysłu farmaceutycznego, w celu opóźnienia legalizacji medycznej marihuany.

Sam Barrack Obama wierzy w medyczne właściwości marihuany, większość Amerykanów popiera jej legalizację do celów medycznych a dziesiątki tysięcy pacjentów potwierdza jej skuteczność. Dlaczego więc Rząd Federalny zataja informację o medycznych właściwościach marihuany?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować