- Reklama -
Banner

Critical + 2.0 od Dinafem Seeds – udoskonalona wersja Criticala +

Critical + 2.0 to udoskonalona wersja jednej z najsłynniejszych odmian marihuany, która niewątpliwie spowodowała wielką rewolucję dla wszystkich fanów szczepu Critical +. Szczep jest wynikiem skrzyżowania Criticala + z odpornym na wilgoć fenotypem Critical +. W ten sposób Dinafem stworzył mocniejszą wersję oryginalnego Critical + o genetyce 30% sativa i 70% indica.

Rezultatem tego procesu są nasiona marihuany o wyraźnej dominacji genów Indica, które wzmacnia oryginalne cechy, wykazując lepszy aromat, plon i odporność na wilgoć i szkodniki. Bez wątpienia wszystkie te cechy zostały zawarte w Criticalu + 2.0, którego nasiona są dostępne w formie feminizowanej oraz autoflowering.

Feminizowany Critical + 2.0 to odmiana, która szybko zyskała akceptację wśród wielu hodowców, ponieważ może być uprawiana nawet w klimacie niezbyt korzystnym dla konopi. Niezależnie od tego, w jakim kraju prowadzona jest uprawa, zarówno doświadczeni, jak i początkujący hodowcy stwierdzają, że jest to bardzo wysokiej jakości szczep, z krótkim okresem kwitnienia, który może prężnie rosnąć i produkować duże kwiaty.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Bez względu na to, czy uprawa prowadzona jest wewnątrz, czy na zewnątrz, ta odmiana od Dinafem doskonale pasuje do obu warunków, chociaż w warunkach klimatu ciepłego lub umiarkowanego jego rozwój będzie bardziej spektakularny. Tak spektakularny, że na zewnątrz może on osiągnąć nawet 2,5 metra. Otwarta struktura rośliny sprawia, że światło może dotrzeć do głębszych warstw rośliny, co prowadzi do dużych plonów i twardych jak skała topów, pokrytych grubą warstwą żywicy.

Critical + 2.0 zapewnia silne i długotrwałe uczucie relaksu, które jest bardziej fizyczne niż mózgowe (bardziej indica niż sativa). Lekko  uspokajający efekt sprawia, że jest to popularna odmiana wśród osób, którym zależy na zrelaksowaniu się. Chociaż Critical 2.0 + posiada 16-20% THC, to użytkownicy tej odmiany prawie nie doświadczają nieprzyjemnych skutków ubocznych, takich jak niepokój, lęk czy paranoje. Nie jest to jednak odmiana polecana początkującym konsumentom bez wyrobionej tolerancji.

Dzięki krótkiemu okresowi kwitnienia (od 45 do 50 dni w pomieszczeniu) Critical + 2.0 dostarcza obfite zbiory ciężkich i dużych topów z wydajnością do 700 gram/m2.  W warunkach outdoor rośliny są gotowe do ścięcia pod koniec września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować