Dołącz do nas

Aktualności ze świata

Chłopak palił jointa przed kinem. Policjant nie aresztował go, ale wymierzył inną karę

Policjant z Texasu zyskał spore zainteresowanie mediów – nie za złapanie nastolatka podczas palenia jointa, ale za to, co nastolatek miał zrobić, kiedy trafił w ręce policjanta.

“Jedyną rzeczą, która mnie napędza to współczucie i rodzaj myślenia “outside the box”” – powiedział Eric Balla z Departamentu Policji w Arlington.

Eric Ball był na służbie, kiedy ktoś powiedział mu, że w pobliżu wejścia do sali kinowej ktoś pali jointa.

“Kiedy go zobaczyłem, powiedziałem mu, żeby tu przyszedł, a on przyszedł i widziałem, że coś upuszcza” – powiedział Ball. “Powiedział, że palił marihuanę, ale ona nie nadawała się do spożycia.”

“Chciałem po prostu dać mu lekcję i wykorzystać tę sytuację jako narzędzie edukacyjne,” powiedział Ball. “Był pełen szacunku. Powiedziałem mu, że może iść do aresztu lub zrobić 200 pompek.”

 

“Grałem w szkole sportowej i moi trenerzy mnie tego nauczyli. Pomyślałem, że to będzie wystarczające, zamiast aresztowania go, ponieważ mogę użyć swojej dyskrecji. Jak możecie zobaczyć, chłopak robił pompki i rzeczywiście była to dla niego lekcja.”

Policjant z Texasu dodał jeszcze, że chłopaka poszukiwała matka i byłą zadowolona, że jej syn robi tylko pompki. Powiedziała, że za ten czyn powinien zrobić tysiąc pompek.

 

 

Susz CBD Cannabis Light
Poznaj Cannabis Light
Susz CBD

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Popularne