- Reklama -
Banner

Bubbler do palenia – czym jest i jak go używać?

Bubbler do palenia marihuany to sprzęt, który w ostatnim czasie zyskał sporą popularność. Łączy w sobie mobilność i łatwość użycia zwykłej lufki z zaletami palenia z bonga. Bubblery często stają się podstawowym sprzętem do palenia dla użytkowników rekreacyjnych, którzy lubią filtrację wodną, ale niekoniecznie chcą nosić bongo w plecaku.

Akcesoria do palenia marihuany, takie jak bongo, bubbler i inne rodzaje sprzętów zapewniających filtrację wodną, umożliwiają użytkownikom marihuany eksperymentowanie z nowymi sposobami palenia, które odpowiadają ich potrzebom.

Wstęp do bubblera

Bubblery są podobne do bonga, ponieważ oba są rodzajem fajki wodnej. W rzeczywistości bubbler jest jakby skrzyżowaniem tradycyjnej lufki i zwykłej fajki wodnej. Wykorzystuje zarówno cybuch, jak i wodny system filtrowania dymu, dzięki któremu uzyskujemy gładką chmurę.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Jednak pod względem kształtu i wielkości, bubblery zazwyczaj bardziej przypomina lufkę. Są one zdecydowanie mniejsze i trudniej je wyczyścić, ale są zdecydowanie bardziej mobilne. Bubblera trudno wyczyścić, ponieważ nie da się go rozebrać na części pierwsze. Do czyszczenia polecamy korzystamy ze zmywarki lub nalanie wrzątku do miski i wrzucenie kostki do zmywarki.

 • export 118

  Bubbler Heisenberg 24 cm

  105 
 • export 119

  Klasyczny Bubbler 13 cm / 2 mm

  95 
 • export 681

  Oddech Smoka

  97 

Bubbler i jego anatomia

Bubbler do palenia marihuany - anatomia

Bubblery zwykle mają ustnik, cybuch, a czasem otwór turbo, tak jak zwykłe bongo. Trzon wokół cybucha jest przeznaczony do przechowywania niewielkiej ilości wody, która filtruje i chłodzi dym przed jego wdychaniem. Dalsza część przy ustniku umożliwia skumulowanie niewielkiej ilości przefiltrowanego dymu.

Bubbler – jak go używać?

 1. Nalej zimną wodę do komory
 2. Wsyp materiał do cybucha. Nie ubijaj go zbyt mocno, aby zapewnić przepływ powietrza
 3. Zakryj otwór “turbo palcem”
 4. Podpal zawartość cybucha. Nie rozpalaj od razu całości, najlepiej zacząć od podpalania zewnętrznych stron cybucha. W ten sposób nie marnujesz cennego materiału
 5. Przyłóż usta do ustnika i powoli zaciągaj zawartość
 6. Kiedy komora na dym jest pełna, odstaw palec od otworu turbo
 7. Opróżnij zawartość cybucha, kiedy będzie pusty
 8. Umyj bubbler

Używanie bubblera jest proste. Zacznij od napełnienia komory wodą zimną wodą (im zimniejsza, tym chmura będzie bardziej delikatna). Następnie skrusz trochę suszu i umieść go w cybuchu. Jeśli twój bubbler ma dziurkę turbo, to oczywiście zakryj ją palcem.

Teraz podpal susz (zacznij od obrzeży, aby całość nie spaliła się zbyt szybko), skumuluj trochę dymu w komorze i puść dziurkę turbo. Proste?

Zalety bubblera

Istnieją pewne wyraźne zalety używania bubblera. Po pierwsze, jeśli lubisz palić z bonga, bubbler będzie idealną alternatywą dla bonga, którego nie da się zabrać wszędzie. Łączy w sobie wygodę i łatwość używania zwykłej szklanej lufki z filtracją wodną. Bubblery są lekkie, trwałe i łatwe w obsłudze, zwłaszcza dla początkujących palaczy. Doświadczeni konsumenci z pewnością docenią funkcjonalność bonga w rozmiarze lufki.

Zalety:

 1. filtracja wodna
 2. małe rozmiary
 3. łatwa obsługa
 4. Możliwość szybkiej konsumpcji
 5. Dyskrecja
 6. większe chmury, niż w przypadku korzystania z lufki

Wady bubblera

Prawdopodobnie największym minusem używania bubblerów jest to, że nie można ich czyścić tak łatwo i dokładnie jak bonga. Wynika to głównie z faktu, że są one wykonane z jednego kawałka szkła, którego nie można rozebrać, więc należy je czyścić regularnie.

Bubblery nie są również podatne na modyfikację, jak w przypadku bonga. Użytkownicy bonga mają ten luksus, że mogą dokupić osobny cybuch lub zewnętrzny perkolator, czego nie można zrobić w przypadku bubblerów.

Wreszcie, Bubblery mają mniejsze cybuchy, więc świetnie nadają się do szybkiej konsumpcji w podróży lub w plenerze, ale nie jest to dobry wybór, jeśli w grę wchodzi kilka osób.

Wady:

 1. Trudne czyszczenie
 2. Brak dodatkowych akcesoriów
 3. Mała pojemność cybucha
 4. Niewielka komora na dym

Popularne bubblery

 • export 681

  Oddech Smoka

  97 
 • export 118

  Bubbler Heisenberg 24 cm

  105 
 • export 119

  Klasyczny Bubbler 13 cm / 2 mm

  95 
 • export 120

  Bubbler z Dyfuzorem (6-ARM) 19 cm / 3 mm

  115 
 • export 682

  Bubbler Thug Life Black 17 cm

  190 
 • mini fajka wodna baby bong do vaporizera dynavap vapcap

  Baby Bong – Bubbler dla DynaVap

  60 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować