- Reklama -
Banner

Przemysł tytoniowy, farmaceutyczny i alkoholowy planuje wejść w branże marihuany

Przez wiele dziesięcioleci, działacze marihuany podkreślają, że marihuana jest bezpieczniejsza niż tytoń, alkohol i leki farmaceutyczne. Zawsze podkreślaliśmy, że te produkty zabijają ludzi, a marihuana jest o wiele bezpieczniejszą alternatywą, i że te gałęzie przemysłu nie mają miejsca w branży marihuany.

Wszyscy spekulowali, że firmy tytoniowe, farmaceutyczne i alkoholowe, prawdopodobnie będą chciały dostać kawałek tortu z przemysłu marihuany. W tym tygodniu mamy potwierdzenie, że te przepuszczenia są prawdziwe.

Przemysł tytoniowy, farmaceutyczny i alkoholowy chcą dostać się do przemysłu marihuany i wykorzystać jego możliwości które powstały po legalizacji“, mówią eksperci z Marijuana Business Conference.

Niewygodna prawda jest taka, że wieki przemysł tytoniowy przychodzi, i chce się wcisnąć do przemysłu“, mówi Patrick Basham, dyrektor polityki publicznej i organizacji badawczej z siedzibą w Waszyngtonie i Londynie,  który stwierdził to podczas przemówienia na konferencji przeprowadzonej przed dominującą spółkę marihuany.

Choć kierownictwo w przemyśle tytoniowym zaprzecza, że interesuje się przemysłem marihuany, twórcy papierosów i innych wyrobów zobaczyli ogromny potencjał branży konopi“, powiedział Basham.

Osobiście nie popieramy wspierania branży marihuany przez firmy tytoniowe, alkoholowe czy farmaceutyczne. Branże te ciężko walczyły aby utrzymać zakaz marihuany, i w żaden sposób nie powinni oni dostać ani złotówki od konsumentów marihuany. Jeśli usłyszymy, że firmy które mają powiązania z przemysłem alkoholowym, farmaceutycznym lub tytoniowym powiążą się z przemysłem marihuany, będziemy to bojkotować.

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Symbol zastępczy

  PAX 3 Vaporizer

  899 
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Promocja! Arizer Air II vaporizer

  Arizer Solo 2 Vaporizer

  649 
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 

Mogą Cię zainteresować