- Reklama -
Banner

Przemysł tytoniowy, farmaceutyczny i alkoholowy planuje wejść w branże marihuany

Przez wiele dziesięcioleci, działacze marihuany podkreślają, że marihuana jest bezpieczniejsza niż tytoń, alkohol i leki farmaceutyczne. Zawsze podkreślaliśmy, że te produkty zabijają ludzi, a marihuana jest o wiele bezpieczniejszą alternatywą, i że te gałęzie przemysłu nie mają miejsca w branży marihuany.

Wszyscy spekulowali, że firmy tytoniowe, farmaceutyczne i alkoholowe, prawdopodobnie będą chciały dostać kawałek tortu z przemysłu marihuany. W tym tygodniu mamy potwierdzenie, że te przepuszczenia są prawdziwe.

Przemysł tytoniowy, farmaceutyczny i alkoholowy chcą dostać się do przemysłu marihuany i wykorzystać jego możliwości które powstały po legalizacji“, mówią eksperci z Marijuana Business Conference.

Niewygodna prawda jest taka, że wieki przemysł tytoniowy przychodzi, i chce się wcisnąć do przemysłu“, mówi Patrick Basham, dyrektor polityki publicznej i organizacji badawczej z siedzibą w Waszyngtonie i Londynie,  który stwierdził to podczas przemówienia na konferencji przeprowadzonej przed dominującą spółkę marihuany.

Choć kierownictwo w przemyśle tytoniowym zaprzecza, że interesuje się przemysłem marihuany, twórcy papierosów i innych wyrobów zobaczyli ogromny potencjał branży konopi“, powiedział Basham.

Osobiście nie popieramy wspierania branży marihuany przez firmy tytoniowe, alkoholowe czy farmaceutyczne. Branże te ciężko walczyły aby utrzymać zakaz marihuany, i w żaden sposób nie powinni oni dostać ani złotówki od konsumentów marihuany. Jeśli usłyszymy, że firmy które mają powiązania z przemysłem alkoholowym, farmaceutycznym lub tytoniowym powiążą się z przemysłem marihuany, będziemy to bojkotować.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.

Mogą Cię zainteresować