- Reklama -
Banner

Bob Marley – marka marihuany sygnowana imieniem Boba Marleya

W tym tygodniu trafiła do sprzedaży linia marihuany i produktów konopnych sygnowanych logo Boba Marleya.

Wspierana przez firmę z Seattle – Privateer Holdings, firma Marley Natural jest przeznaczona do znaczenie szerszego grona odbiorców, niż studentów z plakatami Boba Marleya. W sprzedaży, oprócz samej marihuany będą produkty do pielęgnacji ciała, takie jak balsam z nasion konopi i płyn do kąpieli, ale również akcesoria dla palaczy, na przykład drewniany przybornik.

Linia produktów marihuany spod szyldu Boba Marleya

Produkty są dostępne od soboty w Los Angeles, a w planach jest ekspansja do Kalifornii, Kolorado, Waszyngtonu, Oregonu i Nevady jeszcze w tym roku.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Mamy szczęście, że żyjemy w obiecujących czasach, szczególnie w odniesieniu do konopi,” powiedziała Cedella Marley, córka piosenkarza. “Mój tata byłby szczęśliwy widząc, jak wiele osób ceni naturalną moc zioła.”

Marley NaturalMarka zbudowana wokół Boba Marleya bardzo dobrze prosperuje. On sam zmarł w 1981 roku w wieku 36 lat, a według listy Forbes jest czwartym na liście najlepiej zarabiających zmarłych gwiazd. Ciągle sprzedają się jego płyty i inne produkty, w tym nawet napoje. Nazwa Marley jest warta 21 milionów dolarów według listy Forbes.

Sprzedaż marihuany w 2015 roku wzrosła do 5,4 miliarda dolarów, w porównaniu z 4,6 miliarda dolarów w 2014 roku. Jak szacuje grupa ArcView, w tym roku całkowita jej sprzedaż może wynieść 6,7 miliarda dolarów. Szacuje się, że w ciągu najbliższych 5 lat, przemysł marihuany będzie wart 21,8 miliarda dolarów!

Chociaż Bob Marley jest jednym z najpopularniejszych ambasadorów marihuany, to jego produkty będą musiały konkurować z produktami od Snoop Dogga czy Wiz Khalify, które niedawno weszły lub wejdą na rynek.

“Jest niezwykle ważne dla nas i rodziny, że Marley Natural działa uczciwie i ma mocną świadomość społeczną,” powiedziała rodzina Boba w oświadczeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

Mogą Cię zainteresować