- Reklama -
Banner

Białystok: 20-latka zgubiła torebkę, w której miała marihuanę. Odebrała ją z komendy, wraz z zarzutami

Policjanci z białostockiej komendy zatrzymali 20-latkę podejrzaną o posiadanie marihuany. Kobieta na placu zabaw zostawiła torebkę, którą znalazł i dostarczył do komisariatu przechodzień. Jak się okazało wewnątrz torebki policjanci znaleźli niewielkie ilości marihuany. 20-latka wczoraj usłyszała zarzut. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Wczoraj, około 9.00, do Komisariatu Policji I w Białymstoku przyszedł mężczyzna, który na jednym z białostockich placów zabaw znalazł damską torebkę.

Po sprawdzeniu jej zawartości okazało się, że w jednej z przegródek znajduje się susz roślinny koloru zielonego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Już po kilku godziach, do jednostki Policji zgłosiła się po odbiór torebki, 20-latka. Wcześniej jej znajomy  dzwonił do kilku komisariatów z pytaniem: “Czy nikt nie znalazł w centrum Białegostoku damskiej torebki?”.

Tuż po tym, jak 20-latka potwierdziła fakt, że jest jej właścicielką, a także wszelkich rzeczy w niej pozostawionych, usłyszała zarzut posiadania nielegalnych substancji. Teraz dalszym losem mieszkanki Gdyni zajmie się sąd.

źródło: Białystok.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 

Mogą Cię zainteresować