- Reklama -
Banner

Alaska – Pierwszy stan, który pozwoli na używanie marihuany w miejscach publicznych

Stany takie jak Kolorado i Waszyngton zalegalizowały marihuanę do użytku rekreacyjnego, ale Alaska zrobiła kolejny krok i zalegalizowała używanie marihuany w miejscach publicznych. Izba Kontroli marihuany zmieniła definicję terminu “miejsca publicznego”, aby można było używać marihuany w sklepach, gdzie została ona zakupiona. Ta przełomowa decyzja została zaakceptowana, zanim którykolwiek ze sklepów z legalną marihuaną został otwarty.

W stanie Kolorado i Waszyngton można legalnie kupić trawkę, jeśli posiada się minimum 21 lat, ale trzeba używać jej w domu. Prawodawcy na Alasce zdecydowali, że tak jak można kupić piwo i wypić je w barze, to można kupić marihuanę w sklepie i palić ją właśnie tam.

Debata nad tym, co jest jeszcze “miejscem publicznym” nadal się toczy. Jednym z największych zarzutów ze strony użytkowników marihuany w Kolorado i Waszyngtonie był fakt, że nie ma gdzie jej palić, mimo, że można legalnie ją kupić.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Innym ciekawym aspektem debaty o tym czym jest “miejsce publiczne” są oleje CBD. Toczy się dyskusja na temat używania oleju CBD w szkołach i innych miejscach publicznych i jest to ważne, ze względu na mnóstwo korzyści zdrowotnych związanych z olejami CBD. W obecnej chwili, Alaska zrobiła ogromny postęp dla użytkowników marihuany. Pozostałe stany już widzą jak dochodowy jest to interes i będzie bardzo interesujące, jak dalej potoczy się legalizacja w całych Stanach Zjednoczonych.

źródło: SunTimes.com

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować