- Reklama -
Banner

82-letni diler z Niemiec otrzymał „ostatnie ostrzeżenie” za handel marihuaną

Niemcy, Dolna Saksonia – Emerytowany marynarz, z historią 24 wcześniejszych wyroków i ciągłym wyrokiem w zawieszeniu, dostał jeszcze jedną, ostatnią szansę na uniknięcie kary więzienia za handel marihuaną.

Niezwykłe Hobby 82-letniego Niemca

W poniedziałek, 82-letni Niemiec otrzymał kolejny wyrok w zawieszeniu. Tym razem przyczyną było jego zaangażowanie w handel marihuaną. Nie spodziewajcie się jednak, że były marynarz zamilkł podczas procesu. Wręcz przeciwnie, przyznał się do zarzutów, argumentując, że do handlu narkotykami zmusiła go jego skromna emerytura.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Emerytura nie starcza na życie

Sprawa była rozpatrywana przez sąd rejonowy w uroczym miasteczku Aurich, położonym we Wschodniej Fryzji, na północnym zachodzie Niemiec. Oskarżony podkreślał, że rozpoczął sprzedaż marihuany, ponieważ jego emerytura, wynosząca 800 euro (855 dolarów), nie była w stanie pokryć kosztów utrzymania.

Prokuratorzy nie mieli łatwej sprawy. Wniosek o nałożenie 34-miesięcznej kary pozbawienia wolności, argumentowali przede wszystkim przestępczym życiorysem mężczyzny. Liczba 24 wcześniejszych wyroków i ciągły wyrok w zawieszeniu, robi wrażenie.

Ubóstwo i zdrowie na korzyść oskarżonego

Jednak sędziowie byli zdania, że ta sprawa jest wyjątkowa. Przyznali, że ubóstwo i problemy zdrowotne oskarżonego wpływają na ich decyzję. “Braliśmy pod uwagę okoliczności, w jakich to zrobiłeś” – powiedział przewodniczący sędzia, zwracając się do oskarżonego – donosi TheGuardian.

To było dla mężczyzny “ostatnie ostrzeżenie”. Otrzymał jednak kuratora sądowego ze strony państwa, a jego wyrok nadal może być zaskarżony. Czas pokaże, jak potoczy się dalsza historia dzielnego, emerytowanego marynarza wciąż handlującego marihuaną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 

Mogą Cię zainteresować