- Reklama -
Banner

82-letni diler z Niemiec otrzymał „ostatnie ostrzeżenie” za handel marihuaną

Niemcy, Dolna Saksonia – Emerytowany marynarz, z historią 24 wcześniejszych wyroków i ciągłym wyrokiem w zawieszeniu, dostał jeszcze jedną, ostatnią szansę na uniknięcie kary więzienia za handel marihuaną.

Niezwykłe Hobby 82-letniego Niemca

W poniedziałek, 82-letni Niemiec otrzymał kolejny wyrok w zawieszeniu. Tym razem przyczyną było jego zaangażowanie w handel marihuaną. Nie spodziewajcie się jednak, że były marynarz zamilkł podczas procesu. Wręcz przeciwnie, przyznał się do zarzutów, argumentując, że do handlu narkotykami zmusiła go jego skromna emerytura.

Emerytura nie starcza na życie

Sprawa była rozpatrywana przez sąd rejonowy w uroczym miasteczku Aurich, położonym we Wschodniej Fryzji, na północnym zachodzie Niemiec. Oskarżony podkreślał, że rozpoczął sprzedaż marihuany, ponieważ jego emerytura, wynosząca 800 euro (855 dolarów), nie była w stanie pokryć kosztów utrzymania.

Prokuratorzy nie mieli łatwej sprawy. Wniosek o nałożenie 34-miesięcznej kary pozbawienia wolności, argumentowali przede wszystkim przestępczym życiorysem mężczyzny. Liczba 24 wcześniejszych wyroków i ciągły wyrok w zawieszeniu, robi wrażenie.

Ubóstwo i zdrowie na korzyść oskarżonego

Jednak sędziowie byli zdania, że ta sprawa jest wyjątkowa. Przyznali, że ubóstwo i problemy zdrowotne oskarżonego wpływają na ich decyzję. “Braliśmy pod uwagę okoliczności, w jakich to zrobiłeś” – powiedział przewodniczący sędzia, zwracając się do oskarżonego – donosi TheGuardian.

To było dla mężczyzny “ostatnie ostrzeżenie”. Otrzymał jednak kuratora sądowego ze strony państwa, a jego wyrok nadal może być zaskarżony. Czas pokaże, jak potoczy się dalsza historia dzielnego, emerytowanego marynarza wciąż handlującego marihuaną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.

Mogą Cię zainteresować