- Reklama -
Banner

8 Stanów które najprawdopodobniej zalegalizują marihuanę

Po ponad siedmiu dekadach amerykańskiego zakazu marihuany, wydaje się, że z zwolennicy marihuany w końcu mają głos w polityce. Bez wątpienia, wyniki listopadowych wyborów dały nadzieje miłośnikom marihuany, że poszczególne stany będą dążyły w stronę legalizacji po tym jak na początku roku Kolorado, Waszyngton, a w listopadzie Alaska, Oregon i Dystrykt Kolumbii zdecydowały wprowadzić poprawki.

Nikt nie wie, ile stanów musi zalegalizować marihuanę, zanim rząd federalny uchyli zakaz, ale większość zgadza się, że kolejne wybory prezydenckie będą decydujące. Oto osiem stanów które najprawdopodobniej zalegalizują marihuanę:

Kalifornia

kalifornia-legalizacja

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Ojciec chrzestny programu medycznej marihuany jest gotowy do legalizacji trawki do celów rekreacyjnych w 2016 roku z pomocą Marijuana Policy Project.

Floryda

floryda-legalizacja

Poprawka 2 nie osiągnęła wymaganego progu w wyborach parlamentarnych w 2014 roku, ale oczekuje się, że ten ruch wróci ze zdwojoną siłą.

Maine

maine-legalizacja

Działania na rzecz dekryminalizacji udały się w ostatnich latach, i można wierzyć że ten stan może być kolejny który zalegalizuje rynek rekreacyjny.

Massachusetts

Massachusetts-legalizacja

Obecnie projekt legalizacji jest w trakcie opracowywania. Planuje on uruchomić w 2016 roku.

Michigan

Michigan-legalizacja

Wysiłki dążące do dekryminalizacji opłaciły się, a niektórzy uważają, że Michigan może być pierwszym stanem w części środkowo zachodniej, który ustanowi rynek rekreacyjnej marihuany.

Minnesota

minnesota-legalizacja

Mimo, że stan posiada jeden z najbardziej restrykcyjnych programów marihuany medycznej w Stanach Zjednoczonych, to przewiduje się, że zmiany zostaną wprowadzone w najbliższych latach.

Nowy Meksyk

nowy-meksyk-legalizacja-marihuany

Wsparcie dla depenalizacji jest spore, i kwestia regulacji rynku marihuany powinna rozwiązać się w 2015 roku.

Nowy Jork

nowy-jork-legalizacja-marihuany

Skoro gubernator Cuomo podpisał ustawę zezwalającą na posiadanie do 25 g marihuany, to rynek rekreacyjnej trawki jest już za rogiem.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować