6 najlepszych i najgorszych efektów po paleniu marihuany

Pomimo, że każdy użytkownik marihuany ocenia ją pozytywnie, to każdy organizm reaguje inaczej. Oto 6 najczęstszych – najlepszych i najgorszych skutków, które mogą wystąpić po paleniu marihuany.

6-typow-haju-faz-efektow-po-spaleniu-marihuany
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

1. Euforia

euforia-po-marihuanie

Euforia jest prawdopodobnie najbardziej pożądanym efektem palenia trawki. Nie tylko poczujesz się jakbyś latał na chmurze, ale także poczujesz spokój psychiczny i fizyczny, a na czas trwania haju Twoje wszystkie problemy odejdą na bok.

2. Relaksacja

relaks-po-marihuanie

Uczucie relaksu jest niesamowitym efektem palenia marihuany. Jeśli masz długi i męczący dzień, relaksujący haj może być dobrym sposobem na relaks. Nagle zapominasz o bólu mięśni a stres zostaje chwilowo usunięty. Ogólnie rzecz biorąc, czujesz się bardziej wyluzowany.

3. Kreatywność

kreatywnosc-po-marihuanie

Dla niektórych artystów, palenie marihuany jest najlepszym sposobem, aby uwolnić swoją kreatywność. Kiedy zmysły są bardziej wyostrzone jesteś w stanie obserwować swoje otoczenie w zupełnie innym świetle. Dźwięki, które słyszysz i obrazy, które widzisz są o wiele bardziej żywsze.

4. Paranoja

paranoje-po-marihuanie

Pozytywny haj jest bardziej powszechny, ale od czasu do czasu może się trafić paranoja. Początkujący użytkownicy, którzy nie są zaznajomieni ze skutkami ubocznymi, mogą poczuć panikę, strach czy niepokój, a to może spowodować paranoje. Wtedy ciężko jest się zrelaksować, a każdy najmniejszy ruch lub dźwięk wydaje się być podejrzany.

5. Letarg

letarg-po-marihuanie

Inny rodzaj stanu po konsumpcji trawki to uczucie zmęczenia i letargu. To wtedy całe ciało wydaje się cięższe niż zwykle i ciężko znaleźć energię do poruszania się. Nie trzeba dodawać, że nie jest to pożądany stan, kiedy masz jeszcze coś do załatwienia i musisz być produktywny. Aby uniknąć tego stanu, należy stosować odmiany cannabis sativa.

6. Bezsenność

bezsennosc-po-marihuanie

W przypadku napotkania tego typu haju, ciężko jest zasnąć pomimo tego, że czujesz jak Twój organizm jest zmęczony. Choć stan tymczasowego czuwania może być pożądany jeśli nie masz w planach iść spać, to może stać się przeszkodą w chwili, gdy planujemy jak najszybciej zasnąć.

1 KOMENTARZ
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -