- Reklama -
Banner

5 najlepszych hybryd odmiany Blueberry

Jedną z najsmaczniejszych odmian marihuany, jakie kiedykolwiek stworzono, niewątpliwie jest Blueberry. Ta hybryda odmian sativa i indica opracowana przez DJ Shorta w latach 80. w Stanach Zjednoczonych, to wspaniałe połączenie czystej sativy znanej jako Highland Thai lub Juicy Fruit Thai oraz innej czystej sativy o nazwie Purple Thai.

Blueberry to odmiana, która naznaczyła całą epokę i do dzisiaj jest obecna w wielu coffee shopach i sklepach z marihuaną. W ciągu 25 lat od powstania, słynna jagodowa odmiana została wykorzystana przez wiele banków nasion do opracowania nowych hybryd. Można powiedzieć, że w 90% przypadków czuć smak jagód, a kwiaty wielu z tych hybryd mają niebiesko-fioletowy kolor. Sprawdźcie listę 5 hybryd odmiany Blueberry, które są dostępne w formie nasion.

Blue Cheese

blue cheese

Blue Cheese to połączenie odmian Cheese i Blueberry. Istnieje wiele banków, które oferują tę kombinację BB x Cheese, ale jedne z najlepszych genów dostarcza Royal Queen Seeds. Piękne topy oblane żywicą i mieniące się niebieskim kolorem. Zapach przypomina sernik z jagodami.

Blue Dream

blue dream auto

Klasyk na konopnej scenie medycznej w Kalifornii. Jest to elitarna odmiana, na którą jest ogromne zapotrzebowanie w USA. Uważa się, że Blue Dream to skrzyżowanie Blueberry z kolekcji DJ Shorta i Super Silver Haze od Mr Nice. Chociaż czuć w niej geny sativa, to roślina przypomina typową indikę – ma bardzo zwarte i żywiczne topy oraz nie rozciąga się tak bardzo, jak odmiany sativa.

Shiskaberry

shiskaberry

Shiskaberry to hybryda dominująca w geny indica, która powstała w wyniku skrzyżowania Blueberry z nieznanym szczepem Afghani. Roślina ta dojrzewa w 8 do 9 tygodni i powinna dostarczyć dość dużej ilości kwiatów. Topy Shiskaberry mają aromat owoców i jagód i mienią się odcieniami fioletu.

Glueberry OG

auto glueberry og

To mieszanka trzech słynnych hybryd. Gorilla Glue, która działa jak klej, przyklejając konsumentów do kanapy. Druga to OG Kush, która jest mieszanką odmian Chemdawg, Afghani i Lemon Thai. Mieszanka tych dwóch odmian została skrzyżowana z odmianą Blueberry – tak powstał Glueberry OG.

Blueberry OG

blueberry og

Blueberry OG mieszanka Blueberry od DJ Shorta i indyjską legendą OG Kush. Ta potężna, wielokrotnie nagradzana odmiana ma poprawi samopoczucie każdego konsumenta, a hodowcy cenią ją za słodki cytrusowy zapach oraz gęste rozgałęzienia, dzięki którym najbardziej doświadczeni hodowcy mogą liczyć na zbiory nawet do 700g/m2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.

Mogą Cię zainteresować