- Reklama -
Banner

Canna Cribs: Oto największa uprawa marihuany na świeżym powietrzu – 15 hektarów

W odcinku 4 Canna Cribs można zobaczyć, jak imponująca jest największa uprawa marihuany outdoor.

Serial dokumentalny Canna Cribs składa się z czterech epizodów i pokazuje jak dużo wysiłku należy włożyć w pracę nad uprawą wysokiej jakości marihuany. Serial jest produkowany przez Growers Network, a jego prezenter, Nate Lipton, jest przedsiębiorcą działającym w tej branży.

Tym razem zespół Nate Lipton’a odwiedził gigantyczną uprawę marihuany w Kolorado, której powierzchnia wynosi 150.000 metrów kwadratowych, czyli 15 hektarów.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Na terenie kompleksu cztery upoważnione firmy uprawiają konopie do celów rekreacyjnych – Farmboy LLC, Baseball 18 LLC, Los Suenos LLC i Emerald Fields Grow LLC.

Jarrod Mason, dyrektor ds. rozwoju w Las Sueños Farms mówi w wywiadzie dla Canna Cribs, że jest to “największa legalna uprawa marihuany do celów rekreacyjnych w Ameryce Północnej“.

W filmie, które widzimy poniżej, można zobaczyć, że pracownicy używają drona, który służy do obserwacji zdrowia roślin. W tej ogromnej plantacji wykorzystuje się również kurczaki, których celem jest zwalczanie pasikoników. Są one jednym z najgorszych szkodników na terenie farmy.

Mini seria odcinków Canna Cribs jest produkowana przez Growers Network – internetową społeczność przedsiębiorców i hodowców konopi. Seria mini crop składa się z trzech odcinków, które można zobaczyć tutaj i wykonane w Kalifornii ( Epizod 1 ), Waszyngtonie ( Epizod 2 ) i Arizonie ( Epizod 3 )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 

Mogą Cię zainteresować