- Reklama -
Banner

44-latek uprawiał marihuanę na zewnętrznym parapecie. Zdemaskował ją policjant

Zespół policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie zatrzymał 44-letniego mieszkańca Rynu, który bez skrupułów uprawiał konopie indyjskie zarówno w swoim mieszkaniu, jak i na przydomowej działce. Hodowca posiadał nie tylko 15 krzewów konopi, ale także 200 gramów suszu roślinnego.

Mężczyzna próbował usprawiedliwić swoje działania, twierdząc, że uprawia marihuanę na własny użytek. Jego poczynania zostały jednak zdemaskowane dzięki czujności lokalnego funkcjonariusza Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie. Teraz sprawca będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań w sądzie, gdzie grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Tym razem, w ramach swoich codziennych obowiązków, funkcjonariusze wspierali miejscowych policjantów w zatrzymywaniu poszukiwanej osoby. Po zakończeniu tej akcji, jeden z policjantów z OPP zauważył w oknie jednego z budynków, coś, co zdecydowanie przyciągnęło jego uwagę. Stojące na parapecie rośliny przypominały rośliny konopi.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Wspólnie z kierownikiem Posterunku Policji w Rynie, podjęli oni natychmiastowe działania, aby zweryfikować, co właściciel mieszkania uprawia w swoim domu. Wizyta policji z pewnością zaskoczyła 44-letniego mieszkańca, który nieoczekiwanie znalazł się w centrum zainteresowania.

Po otwarciu drzwi, mężczyzna, wyraźnie zaskoczony, szybko przyznał, że na parapecie ma dwie doniczki z krzewem konopi. W dodatku, pokazał funkcjonariuszom worek z zapięciem strunowym, w którym przechowywał susz roślinny, a także susz w szklanym słoiku.

W trakcie czynności, 44-latek przyznał się także, że konopie uprawia na działce ogrodowej, a pod lasem ma zakopane dwa słoiki z kolejnym suszem roślinnym. Policjanci w ramach zabezpieczenia dowodów, skonfiskowali wszystkie 15 krzewów konopi oraz 200 gramów gotowego suszu marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i ponownie tłumaczył, że to wszystko na własny użytek.

Sprawca będzie teraz musiał odpowiadać przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi mu surowa kara – do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: Warmińsko-Mazurska Policja

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować