- Reklama -
Banner

26-latek z Płońska miał w domu kilogram marihuany “na własny użytek”

Ponad kilogram marihuany odnaleźli i zabezpieczyli funkcjonariusze policji ds. narkotyków z Płońska w jednym z mieszkań na terenie powiatu płońskiego. 26-letni mężczyzna, w którego domu odkryto nielegalne substancje, został aresztowany i oskarżony o posiadanie znacznej ilości marihuany.

Funkcjonariusze specjalizujący się w walce z narkotykami zdobyli wiarygodne informacje na temat potencjalnego posiadacza znacznej ilości zakazanych substancji. W celu weryfikacji informacji, udali się na miejsce, gdzie miał mieszkać ów mężczyzna.

W trakcie przeszukania nieruchomości, policjanci zaobserwowali podejrzane zachowanie jednej z obecnych tam kobiet. Ta, próbując coś ukryć, szybko wyniosła kilka pojemników na strych, które następnie schowała w kartonie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Po dokładnym sprawdzeniu zawartości pojemników, okazało się, że kryją one marihuanę. Kobieta natychmiast przyznała, że działając pod wpływem strachu, próbowała ukryć nielegalne substancje, które jednak nie należały do niej. Właścicielem suszonych kwiatów konopi indyjskich okazał się być wspomniany wcześniej 26-latek.

Mimo próby obrony, twierdząc, że marihuana była przeznaczona na własny użytek, mężczyzna został postawiony przed sądem. Został on oskarżony o posiadanie dużej ilości substancji odurzających i teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd, biorąc pod uwagę dowody oraz okoliczności sprawy, zadecydował o aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Tymczasem kobieta, po złożeniu wyjaśnień, została zwolniona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 

Mogą Cię zainteresować