- Reklama -
Banner

26-latek z Płońska miał w domu kilogram marihuany “na własny użytek”

Ponad kilogram marihuany odnaleźli i zabezpieczyli funkcjonariusze policji ds. narkotyków z Płońska w jednym z mieszkań na terenie powiatu płońskiego. 26-letni mężczyzna, w którego domu odkryto nielegalne substancje, został aresztowany i oskarżony o posiadanie znacznej ilości marihuany.

Funkcjonariusze specjalizujący się w walce z narkotykami zdobyli wiarygodne informacje na temat potencjalnego posiadacza znacznej ilości zakazanych substancji. W celu weryfikacji informacji, udali się na miejsce, gdzie miał mieszkać ów mężczyzna.

W trakcie przeszukania nieruchomości, policjanci zaobserwowali podejrzane zachowanie jednej z obecnych tam kobiet. Ta, próbując coś ukryć, szybko wyniosła kilka pojemników na strych, które następnie schowała w kartonie.

Po dokładnym sprawdzeniu zawartości pojemników, okazało się, że kryją one marihuanę. Kobieta natychmiast przyznała, że działając pod wpływem strachu, próbowała ukryć nielegalne substancje, które jednak nie należały do niej. Właścicielem suszonych kwiatów konopi indyjskich okazał się być wspomniany wcześniej 26-latek.

Mimo próby obrony, twierdząc, że marihuana była przeznaczona na własny użytek, mężczyzna został postawiony przed sądem. Został on oskarżony o posiadanie dużej ilości substancji odurzających i teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd, biorąc pod uwagę dowody oraz okoliczności sprawy, zadecydował o aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Tymczasem kobieta, po złożeniu wyjaśnień, została zwolniona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 

Mogą Cię zainteresować