- Reklama -
Banner

26-latek z Płońska miał w domu kilogram marihuany “na własny użytek”

Ponad kilogram marihuany odnaleźli i zabezpieczyli funkcjonariusze policji ds. narkotyków z Płońska w jednym z mieszkań na terenie powiatu płońskiego. 26-letni mężczyzna, w którego domu odkryto nielegalne substancje, został aresztowany i oskarżony o posiadanie znacznej ilości marihuany.

Funkcjonariusze specjalizujący się w walce z narkotykami zdobyli wiarygodne informacje na temat potencjalnego posiadacza znacznej ilości zakazanych substancji. W celu weryfikacji informacji, udali się na miejsce, gdzie miał mieszkać ów mężczyzna.

W trakcie przeszukania nieruchomości, policjanci zaobserwowali podejrzane zachowanie jednej z obecnych tam kobiet. Ta, próbując coś ukryć, szybko wyniosła kilka pojemników na strych, które następnie schowała w kartonie.

Po dokładnym sprawdzeniu zawartości pojemników, okazało się, że kryją one marihuanę. Kobieta natychmiast przyznała, że działając pod wpływem strachu, próbowała ukryć nielegalne substancje, które jednak nie należały do niej. Właścicielem suszonych kwiatów konopi indyjskich okazał się być wspomniany wcześniej 26-latek.

Mimo próby obrony, twierdząc, że marihuana była przeznaczona na własny użytek, mężczyzna został postawiony przed sądem. Został on oskarżony o posiadanie dużej ilości substancji odurzających i teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd, biorąc pod uwagę dowody oraz okoliczności sprawy, zadecydował o aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Tymczasem kobieta, po złożeniu wyjaśnień, została zwolniona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  X-Max V3 PRO

  Original price was: 349 zł.Current price is: 279 zł.
 • Promocja!

  VENTY – Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1999 zł.Current price is: 1649 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.
 • Bibułki OCB BLACK King Size Slim Premium

Mogą Cię zainteresować