- Reklama -
Banner

21-latka zjadła jointa na oczach strażniczek. Doniósł na nią taksówkarz, który wcześniej ją podwiózł

Podczas przeprowadzania codziennych czynności, Straż Miejska w Warszawie zlokalizowała kobietę podejrzaną o “skręcanie jointa” w taksówce.

Sytuacja zaostrzyła się, gdy 21-latka postanowiła połknąć jointa po zauważeniu obecności funkcjonariuszek. Zdarzenie to jednak tylko rozpoczęło serię odkryć, które skomplikowały sprawę 21-latki.

Sytuacja miała miejsce 25 lipca, w okolicach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Około godziny 11:00 strażniczki ze Straży Miejskiej zostały zaskoczone przez mężczyznę, kierowcę taksówki. Poinformował je, że niedawno przewoził pasażerkę, która podczas jazdy taksówką skręcała jointa.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Dzięki szybkiej reakcji strażniczek, młoda kobieta nie zdążyła się oddalić. Wskazana przez taksówkarza, kiedy podążała w stronę stacji metra Centrum, natychmiast przyciągnęła uwagę funkcjonariuszy.

W momencie, gdy zorientowała się, że jest obserwowana, kobieta natychmiast zaprzestała palenia jointa i połknęła go. Wykazywała agresję, mimo wyraźnych poleceń strażniczek, co doprowadziło do przeprowadzenia interwencji.

Aby opanować sytuację, funkcjonariuszki zdecydowały się założyć 21-latce kajdanki. W trakcie tej procedury, kobieta przypadkowo upuściła torebkę, z której wypadły kolejne dowody – foliowe opakowanie z zielonym suszem roślinnym i pięć dodatkowych skrętów.

Na miejsce natychmiast wezwano policję, która przetransportowała młodą kobietę do najbliższej komendy. Tam przeprowadzono testy narkotykowe, które potwierdziły, że susz w folii to marihuana. Policjanci odkryli również, że kobieta była poszukiwana i natychmiast ją zatrzymali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 

Mogą Cię zainteresować