Strona główna Aktualności Kryminalne 2000 roślin konopi indyjskich i 21kg marihuany. CBŚP zlikwidowało dwie plantację w Białymstoku

2000 roślin konopi indyjskich i 21kg marihuany. CBŚP zlikwidowało dwie plantację w Białymstoku

0
2000 roślin konopi indyjskich i 21kg marihuany. CBŚP zlikwidowało dwie plantację w Białymstoku

Prawie 2000 roślin konopi indyjskich oraz 21 kilogramów marihuany zostało zabezpieczone przez policjantów CBŚP Prokuratury Okręgowej w Białymstoku. To efekt śledztwa prowadzonego przez policjantów z Centralnego Biura Śledczego Policji.

Policjanci CBŚP od wielu miesięcy zbierali informację na temat osób, które mogą zajmować się uprawą konopi indyjskich. To doprowadziło ich do prywatnej posesji oraz lasu w okolicach Białegostoku.

W zatrzymaniu brali udział funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku oraz pies szkolony do wykrywania środków odurzających.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Przeszukując kilka miejsc na terenie województwa podlaskiego, policjanci zatrzymali trzy osoby, w wieku od 28 do 35 lat.

3 287023

Na leśnej działce policjanci zabezpieczyli 1840 roślin konopi indyjskich. Na strychu domu zamieszkiwanego przez jednego z zatrzymanych, funkcjonariusze znaleźli prawie 4 kilogramy marihuany.

3 287019

Na kolejnej posesji funkcjonariusze dotarli do piwnicy, która wyposażona była w sprzęt do uprawy oraz nawozy.

3 287024

W piwnicy rosło prawie 100 roślin konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Policjanci znaleźli tam w sumie 17 kilogramów marihuany.

3 287025Policjanci szacują, że ze zlikwidowanych plantacji można było uzyskać nie mniej niż 184 kilogramy marihuany. Wszystkim zatrzymanym postawiono zarzuty uprawy konopi i posiadania środków odurzających.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj