- Reklama -
Banner

112kg marihuany w transporcie mandarynek z Hiszpanii

Policjanci z CBŚP w Białymstoku wraz  funkcjonariuszami Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego z Łodzi przejęli ponad 112 kg marihuany. Do sprawy zatrzymano kierowcę, który wraz z transportem mandarynek przewoził marihuanę wartą ponad 3 miliony złotych.

Policjanci otrzymali informację, że jedna z dróg lądowych może być szlakiem przemytu. Informacja szybko okazała się prawdziwa. Funkcjonariusze zatrzymali samochód ciężarowy jadący drogą krajową S8.

Marihuana w transporcie mandarynek

Na jednym z parkingów w okolicy Zduńskiej Woli okazało się, że w transporcie mandarynek z Hiszpanii ukryte zostały 122 kilogramy marihuany. W przeszukaniu uczestniczył również pies policyjny KAS, który jest przeszkolony do wykrywania substancji psychoaktywnych.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Służby znalazły w lukach technicznych naczepy 32 plastikowe worki, które wypełnione były suszem konopi indyjskich. Do sprawy zatrzymano 52-letniego kierowcę tira, któremu przedstawiono zarzut wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznych środków odurzających. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować