Dołącz do nas

News

Zamaskowani mężczyźni rozdawali darmową marihuanę w centrum Manchesteru

Aktywiści z Manchesteru zostali sfilmowani, kiedy w centrum miasta rozdali za darmo marihuanę o wartości około 800 funtów.

Zamaskowani mężczyźni rozdawali darmową marihuanę w centrum Manchesteru

Materiał filmowy został nakręcony w niedzielę 14 lipca i pokazuje dwie osoby w kominiarkach stojące przy wniesionym banerze na Piccadilly Gardens, w samym centrum miasta.

Napis na banerze (darmowe topy) natychmiast przyciągnął tłum, który zebrał się wokół dwóch osób w kominiarkach. Aktywiści następnie wyjęli torbę i zaczęli rozdawać od niej mniejsze woreczki z marihuaną.

Ten film pojawił się, kiedy grupa deputowanych z różnych stron ogłosiła, że konopie indyjskie – obecnie narkotyk klasy B – zostaną całkowicie zalegalizowane w Wielkiej Brytanii w ciągu najbliższych pięciu lat.

Konserwatywny poseł Jonathan Djanogly, liberalny demokrata Sir Norman Lamb, oraz David Labmy z Labour’s niedawno udali się na misję rozpoznawczą do Kanady, aby zobaczyć, jakie będą potencjalne skutki legalizacji. Lammy i Norman wierzą, że legalizacja nastąpi za pięć lat, podczas gdy Djanogly uważał, że będzie to bardziej „od 10 do 15 lat”.

Dwaj mężczyźni ubrani w kominiarki rozdawali marihuanę coraz bardziej podekscytowanym przechodniom, jednak jeden z mężczyzn, z których obaj mieli na kurtkach i kominiarkach napis OUTLAW – został zatrzymany przez policję, kiedy boczną uliczką próbowali opuścić plac.

Cała ta sprawa została zaplanowana przez osobę znaną jako “Banita”. Zamaskowany mężczyzna i jego przyjaciel mieli misję zakwestionowania, czy istnieje „uzasadniony powód”, aby konopie były nielegalne.

W anonimowym oświadczeniu powiedzieli: „Nie ma żadnej szkody ani straty dla nikogo, kiedy kilku facetów rozdaje zioło. Kwestionujemy prawo i ustawodawstwo Zjednoczonego Królestwa i lubimy testować uprawnienia.”

Opublikowany

dnia

Kliknij aby skomentować
Subskrybuj temat
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne