- Reklama -
Banner

Wirtualna rzeczywistość zrewolucjonizuje proces zakupu marihuany?

Jak w przyszłości będzie wyglądało kupowanie marihuany? Możemy sobie tylko wyobrażać, że proces zakupu będzie odbiegał od obecnych trendów i bez wychodzenia z domu będziemy mogli obejrzeć marihuanę z bliska, a następnie zamówić ją bezpośrednio do domu. Taką przyszłość przewidują twórcy Weed VR, czyli platformy zakupowej opracowanej w technologii Virtual Reality.

Weed VR to nowa platforma technologiczna, która łączy konsumentów marihuany z pięknie zaprojektowanym sklepie detalicznym w technologi Virtual Reality, zapewniając niesamowity dostęp do całodobowej obsługi klienta i informacji.

“Weed VR będzie pierwszy, który wprowadzi na rynek wirtualną bibliotekę szczepów konopi indyjskich, tworząc zbiór fotografii kwiatów i roślin w trójwymiarze”

Weed Virtual Reality skupia się wyłącznie na medycznym i rekreacyjnym rynku konopi indyjskich. Jego celem jest stworzenie wirtualnego katalogu przeznaczonego do edukowania, angażowania i informowania o zakupach.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Nasz cyfrowy proces skanowania 3D stworzy pierwszą na świecie kompleksową bibliotekę szczepów marihuany, która ostatecznie zawierać będzie wszystkie odmiany marihuany. W połączeniu z danymi laboratorium naukowego i recenzjami użytkowników, klienci będą mogli wykorzystać tę wiedzę o produkcie do podejmowania świadomych decyzji zakupowych, bez konieczności fizycznego przechodzenia do tradycyjnego ustawienia aptecznego.” – czytamy na stronie internetowej Weed VR.

Zobaczcie, jak w przyszłości będzie wyglądał zakup marihuany w rozszerzonej rzeczywistości:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować