- Reklama -
Banner

Więźniowie wykorzystali zwłoki babci do przemytu marihuany

Jeśli chodzi o metody jakich używają więźniowie do przemytu marihuany, wydaje się że nie brakuje im pomysłowości żeby przemycić marihuanę. Przez lata byliśmy świadkami wielu wspaniałych taktyk przemytniczych, ale po raz pierwszy usłyszeliśmy o wykorzystaniu martwej babci aby wykorzystać ją do przemycenia kontrabandy.

Policja w Gruzji powiedziała, że 74 letnia Emma Mae Faulk zmarła w ostatnią niedzielę, a jej dwóch wnuków Nekoase Antwan Vinson i Henry Ison Rouse którzy obecnie spędzają czas w więzieniu dostali przepustkę na jej pogrzeb. Po uzgodnieniu z niektórymi członkami rachunków dogadali się oni, aby spakować do babci trumny marihuanę i kilka innych elementów które pomogą im wrócić do szarej więziennej rzeczywistości.

Mężczyźni zostali sami aby pożegnać się z ich zmarłą babcią, i w tym momencie odebrali przesyłki zostawione dla nich przez członków rodziny.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Niestety, więźniowie na przepustce nie rozważyli tego, że oficerowie przeszukają ich zanim spowrotem wrócą do więzienia. Oficerowie znaleźli wewnątrz spodenek worek zioła, tytoń i telefon.

Widzimy, że więźniowie prześcigają się w pomysłach na przemyt kontrabandy” powiedział szeryf David Davis. “Ten incydent pokazuje śmiałość tego pokolenia więźniów. Aby korzystać z ciała zmarłej babci i ukryć przy niej narkotyki to naprawdę niegodziwe.”

Raporty wskazują, że śledczy działają aby zlokalizować krewnych odpowiedzialnych za przemyt. “Teraz śledzimy całe drzewo genealogiczne“, powiedział Davis.

Swoją drogą, władze stwierdziły, że nie będą kontynuować oskarżenia przeciwko babci…

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować