- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Więźniowie wykorzystali zwłoki babci do przemytu marihuany

Jeśli chodzi o metody jakich używają więźniowie do przemytu marihuany, wydaje się że nie brakuje im pomysłowości żeby przemycić marihuanę. Przez lata byliśmy świadkami wielu wspaniałych taktyk przemytniczych, ale po raz pierwszy usłyszeliśmy o wykorzystaniu martwej babci aby wykorzystać ją do przemycenia kontrabandy.

marihuana-przemyt-babcia-martwa
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Policja w Gruzji powiedziała, że 74 letnia Emma Mae Faulk zmarła w ostatnią niedzielę, a jej dwóch wnuków Nekoase Antwan Vinson i Henry Ison Rouse którzy obecnie spędzają czas w więzieniu dostali przepustkę na jej pogrzeb. Po uzgodnieniu z niektórymi członkami rachunków dogadali się oni, aby spakować do babci trumny marihuanę i kilka innych elementów które pomogą im wrócić do szarej więziennej rzeczywistości.

Mężczyźni zostali sami aby pożegnać się z ich zmarłą babcią, i w tym momencie odebrali przesyłki zostawione dla nich przez członków rodziny.

Niestety, więźniowie na przepustce nie rozważyli tego, że oficerowie przeszukają ich zanim spowrotem wrócą do więzienia. Oficerowie znaleźli wewnątrz spodenek worek zioła, tytoń i telefon.

Widzimy, że więźniowie prześcigają się w pomysłach na przemyt kontrabandy” powiedział szeryf David Davis. “Ten incydent pokazuje śmiałość tego pokolenia więźniów. Aby korzystać z ciała zmarłej babci i ukryć przy niej narkotyki to naprawdę niegodziwe.”

- Reklama - Cannabis Light logo

Raporty wskazują, że śledczy działają aby zlokalizować krewnych odpowiedzialnych za przemyt. “Teraz śledzimy całe drzewo genealogiczne“, powiedział Davis.

Swoją drogą, władze stwierdziły, że nie będą kontynuować oskarżenia przeciwko babci…

Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -