- Reklama -
Banner

Waporyzacja marihuany zmniejsza szansę na aresztowanie?

Nie ma wątpliwości, że waporyzacja szybko stała się jednym z najpopularniejszych sposobów na konsumpcję marihuany. Chociaż vaporizer nie jest już niczym nowym, to do głównego nurtu pomogły im się przebić e-papierosy używane przez palaczy tytoniu.

Dla wielu osób, które zdecydowały się na zakup vaporizera, dwoma głównymi czynnikami decydującymi o zakupie była ekonomia, dyskrecja oraz przenośność. Przy kwestii dyskrecji nasuwa się ważne pytanie – czy waporyzacja marihuany zmniejsza prawdopodobieństwo aresztowania?

Większość osób palących marihuanę szybko opracowuje repertuar sztuczek do maskowania i rozpraszania zapachu palonej konopi. Ale pod względem dyskrecji nic nie jest bardziej skuteczne niż vaporizer.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Vaporizery  sprawiają, że mniej narażasz się na odkrycie Twojego małego sekretu. Niektóre vaporizery wyglądają bardzo podobnie do e-papierosów, a zapach waporyzowanej marihuany znacząco różni się od zapachu palonej marihuany, dlatego wiele osób może nie mieć pojęcia co to za zapach.

Vaporizer z e-papierosa

vape-waporyzacja-vaporizer-slowo-roku-2014-oxford

Są również vaporizery przeznaczone do ciekłych koncentratów z marihuany, które są na pierwszy rzut oka są identyczne jak e-papierosy. Chociaż w Polsce tego typu koncentraty są nielegalne, to osoby mieszkające w krajach, gdzie używanie marihuany jest legalne, mogą sami przekształcić e-papierosa w vaporizer przenośny, który będzie podgrzewał płyn zawierający kannabinoidy.

Potrzebna będzie tylko probówka lub małe naczynie. Dobrze rozdrobniony susz wkładamy do probówki i zalewamy go płynem do e-papierosów. Tak przygotowaną probówkę wkładamy do małego garnka z wodą, tak by nie dotykała dna. Dobrym rozwiązaniem są drewniane spinacze do bielizny. Wodę gotujemy około godziny, a razie potrzeby uzupełniamy jej poziom. Susz możemy co jakiś czas mieszać np. patyczkiem drewnianym do szaszłyków.

Dobrym rozwiązaniem są e-papierosy z regulowanym napięciem baterii podawanym na grzałkę. Takie modele szybciej zużywają grzałkę, ale pracują w zakresie nawet 195 stopni co zapewnia idealne odparowanie substancji aktywnej (THC). Jeśli będziecie mieli problemy z ekstrakcją, można na początku dolać spirytusu, a dopiero po 10 minutach, gdy alkohol zacznie widocznie znikać, dolać olejku. Nie jest to może idealne rozwiązanie, ale jak ktoś chce, to w prosty sposób może przekształcić e-papierosa w e-vaporizer, aby bliżej przyjrzeć się waporyzacji.

Dyskrecja przede wszystkim

storm vaporizer
Vaporizer Storm wyglądem przypomina tradycyjnego e-papierosa

Używanie tak przygotowanego płynu  sprawia, że wdychasz jedynie parę wodną i kannabinoidy. Osoby w pobliżu poczują zapach podgrzwanego płynu, ale nie wyczują charakterystycznego zapachu spalanej rośliny. Nawiasem mówiąc, używanie e-papierosa do wdychania konopi jest mniej szkodliwe niż tradycyjne formy palenia, jak joint czy bongo.

Niewprawne oko raczej nie zauważy różnicy między e-papierosem zaprojektowanym specjalnie dla marihuany a normalnym e-papierosem.

Czy waporyzacja marihuany sprawi, że szanse na aresztowanie się zmniejszą? Wydaje się, że tak. Zarówno w domu, jak i otwartym powietrzu, używanie vaporizera jest bardziej dyskretne, niż palenie marihuany, a sama chmurka z vaporizera ulatnia się dużo szybciej i nie posiada ona charakterystycznego zapachu marihuany, co ma miejsce w przypadku palenia. Tanie elektroniczne vaporizery takie jak Storm lub X-Max V2 Pro wyglądają jak zwykły e-papieros, dlatego mało kto będzie myślał, że jest to profesjonalny sprzęt do zdrowej konsumpcji marihuany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować