- Reklama -
Banner

W tym roku sprzedaż legalnej marihuany w Ameryce Północnej osiągnie 10 miliardów dolarów

Sprzedaż legalnej marihuany w Ameryce Północnej rośnie nawet szybciej, niż przewidywali eksperci. Najnowszy raport opublikowany przez Arcview Market Research wskazuje, że w 2017 roku sprzedaż legalnych konopi wzrośnie o 33% w stosunku do przychodów z 2016 roku, by w tym roku osiągnąć 10 miliardów dolarów przychodu.

Analitycy twierdzą, że przyszłoroczny przychód może wzrosnąć o jeszcze większy odsetek. Oczekuje się, że w 2018r. Kanada rozpocznie sprzedaż konopi do celów rekreacyjnych, a stan Nevada zintensyfikuje wysiłki na rzecz turystyki konopnej. Ale największy wzrost może być spowodowany dzięki Kalifornii, która w przyszłym roku rozpocznie sprzedaż marihuany do celów rekreacyjnych.

Rynek medycznej marihuany w Kalifornii jest już tak duży, jak rynek w Kolorado, Waszyngtonie i Oregonie łącznie – zgodnie z danymi publikowanymi przez BDS Analytics.

Biorąc pod uwagę wzrost ze strony Kalifornii i innych stanów, które najprawdopodobniej również zliberalizują prawo dotyczące konopi indyjskich (np. New Jersey), ArcView twierdzi, że do 2021 roku rynek legalnej marihuany w Ameryce Północnej osiągnie 25 miliardów dolarów.

“Oprócz kryptowalut, nie ma innej branży, która rośnie tak szybko jak sektor konopi indyjskich.” – powiedział Troy Dayton, dyrektor generalny The ArcView Group.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35 
 • Pax Mini Waporyzator

  PAX Mini

  699 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279 

Mogą Cię zainteresować