- Reklama -
Banner

W tym roku sprzedaż legalnej marihuany w Ameryce Północnej osiągnie 10 miliardów dolarów

Sprzedaż legalnej marihuany w Ameryce Północnej rośnie nawet szybciej, niż przewidywali eksperci. Najnowszy raport opublikowany przez Arcview Market Research wskazuje, że w 2017 roku sprzedaż legalnych konopi wzrośnie o 33% w stosunku do przychodów z 2016 roku, by w tym roku osiągnąć 10 miliardów dolarów przychodu.

Analitycy twierdzą, że przyszłoroczny przychód może wzrosnąć o jeszcze większy odsetek. Oczekuje się, że w 2018r. Kanada rozpocznie sprzedaż konopi do celów rekreacyjnych, a stan Nevada zintensyfikuje wysiłki na rzecz turystyki konopnej. Ale największy wzrost może być spowodowany dzięki Kalifornii, która w przyszłym roku rozpocznie sprzedaż marihuany do celów rekreacyjnych.

Rynek medycznej marihuany w Kalifornii jest już tak duży, jak rynek w Kolorado, Waszyngtonie i Oregonie łącznie – zgodnie z danymi publikowanymi przez BDS Analytics.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Biorąc pod uwagę wzrost ze strony Kalifornii i innych stanów, które najprawdopodobniej również zliberalizują prawo dotyczące konopi indyjskich (np. New Jersey), ArcView twierdzi, że do 2021 roku rynek legalnej marihuany w Ameryce Północnej osiągnie 25 miliardów dolarów.

“Oprócz kryptowalut, nie ma innej branży, która rośnie tak szybko jak sektor konopi indyjskich.” – powiedział Troy Dayton, dyrektor generalny The ArcView Group.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • V3 PRO+ Plus 420VAPE Waporyzator do suszu

  359 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować