- Reklama -
Banner

Uczniowie złapani na paleniu marihuany w igloo

Czterech studentów może zmierzyć się z wymiarem sprawiedliwości po tym, jak zostali złapani przez policję na paleniu marihuany w igloo.

Ochroniarz złapał grupkę znajomych po tym, jak wyczuł zapach marihuany, kiedy patrolował on obszary leśne na terenie kampusu Uniwersytetu w Utah.

palenie-marihuany-w-igloo

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Po usłyszeniu odgłosów, patrolujący ochroniarz znalazł grupkę znajomych, którzy palili ziółko wewnątrz igloo wysokiego na ponad około 1.5 metra, .

Jeden z uczniów, który wewnątrz śnieżnej budowli miał ze sobą plecak z trawką i akcesoriami do palenia został oskarżony po posiadanie marihuany.

palenie-marihuany-w-igloo-2

Igloo miało imponujące 1,5 metra wysokości, ściany miały grubość około 30 cm a drzwi zostały wykonane z kawałka kartonu i patyka. W tradycyjnym igloo Eskimosi tworzą komin w centralnej części budowli. W tym przypadku brakowało tego udogodnienia i zapewne uczniowie chcieli zrobić komorę.

Nie było jasne, czy sami studenci skonstruowali igloo, czy po prostu wykorzystali jego obecność. Jedno jest pewne, że zostało one zniszczone młotem przez dzielnego ochroniarza.

 

Bonus przedstawiający jak cała sytuacja mogła wyglądać:

palenie marihuany z bonga w igloo
źródło: tumblr.com
palenie marihuany z bonga w igloo
źródło: tumblr.com

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować