Tym urządzeniem zamienisz swoje bongo w waporizer

Vapor Slide to mały, przenośny vaporizer, który został zaprojektowany tak, aby móc wcisnąć go w dziurkę, w którą użytkownicy bonga zazwyczaj wsadzają cybuch. Daje to możliwość korzystania z waporizera, jednocześnie używając bonga.

vapor slide
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Z pozoru Vapor Slide wygląda jak zwykły, jednak elegancki, przenośny waporizer. Ale nie dajcie się zwieść. Ten vaporizer zmienił przyzwyczajenia wielu palaczy.

Został on zaprojektowany, aby spełniać dwie funkcje. Pierwsza to przenośny vaporizer, jednak głównym jego celem jest zastąpienie cybucha w bongu. Jak wiadomo, waporyzacja jest zdrowsza i bardziej wydajna niż tradycyjne palenie.

Kiedy zostanie on wciśnięty do bonga, wbudowany czujnik natychmiast rozpoczyna uwalnianie chmurki, kiedy tylko poczuje, że zaczynasz zasysać powietrze. Oznacza to, że nie potrzeba zapalniczki ani wciskania przycisków, aby móc rozpocząć konsumpcję.

„Tego modelu co prawda nie posiadamy w naszej ofercie, mogę natomiast powiedzieć, że filtracja pary przez wodę jest zawsze świetnym rozwiązaniem.” – mówi Ryszard Fazowski, ekspert z zakresu waporyzacji ze sklepu VapeFully.

„Filtracja wodna pozwala na schłodzenie pary oraz jej nawilżenie – dzięki temu inhalacja jest znacznie bardziej komfortowa.” – dodaje Fazowski.

Vapor Slide używa baterii o wysokiej mocy, dzięki czemu produkuje on gęstą chmurę oparów. Zobaczcie jak działa:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -