- Reklama -
Banner

Tym urządzeniem zamienisz swoje bongo w waporizer

Vapor Slide to mały, przenośny vaporizer, który został zaprojektowany tak, aby móc wcisnąć go w dziurkę, w którą użytkownicy bonga zazwyczaj wsadzają cybuch. Daje to możliwość korzystania z waporizera, jednocześnie używając bonga.

Z pozoru Vapor Slide wygląda jak zwykły, jednak elegancki, przenośny waporizer. Ale nie dajcie się zwieść. Ten vaporizer zmienił przyzwyczajenia wielu palaczy.

Został on zaprojektowany, aby spełniać dwie funkcje. Pierwsza to przenośny vaporizer, jednak głównym jego celem jest zastąpienie cybucha w bongu. Jak wiadomo, waporyzacja jest zdrowsza i bardziej wydajna niż tradycyjne palenie.

Kiedy zostanie on wciśnięty do bonga, wbudowany czujnik natychmiast rozpoczyna uwalnianie chmurki, kiedy tylko poczuje, że zaczynasz zasysać powietrze. Oznacza to, że nie potrzeba zapalniczki ani wciskania przycisków, aby móc rozpocząć konsumpcję.

„Tego modelu co prawda nie posiadamy w naszej ofercie, mogę natomiast powiedzieć, że filtracja pary przez wodę jest zawsze świetnym rozwiązaniem.” – mówi Ryszard Fazowski, ekspert z zakresu waporyzacji ze sklepu VapeFully.

„Filtracja wodna pozwala na schłodzenie pary oraz jej nawilżenie – dzięki temu inhalacja jest znacznie bardziej komfortowa.” – dodaje Fazowski.

Vapor Slide używa baterii o wysokiej mocy, dzięki czemu produkuje on gęstą chmurę oparów. Zobaczcie jak działa:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289 
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79 
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować