- Reklama -
Banner

TOP 4 małych odmian marihuany, które zmieszczą się wszędzie

Jeśli mieszkasz w kraju, gdzie uprawa marihuany jest legalna, ale masz mały balkon, małe mieszkanie lub tylko niewielką ilość miejsca w swoim salonie, to potrzebujesz odmiany marihuany, która zajmie niewielką ilość miejsca.

Większość roślin konopi to hybrydy pochodzące z mieszanek sativa, indica i ruderalis. Spośród tych trzech odmian najmniejsza jest indica.

Automatycznie kwitnące nasiona” posiadają gen automatycznego kwitnienia, który zapewnia odmiana ruderalis. Jej wzrost i kwitnienie zaczyna się wcześnie i z tego powodu rośliny te nie będą bardzo wysokie.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Prawdą jest, że nie wszystkie małe odmiany kwitną automatycznie. Wielu hodowców dołożyło starań, aby połączyć hybrydowe odmiany marihuany z regularnymi w celu stworzenia małych roślin, automatycznie kwitnących i wydajnych.

Lowryder #2

Ta odmiana marihuany osiąga od 30 do 60 cm. Jest następcą szczepu Lowryder, który stał się symbolem banku Joint Doctor. Szczep jest wynikiem krzyżowania odmian Santa María o niezwykłych cechach; wysoka produkcja żywicy i egzotyczny smak

Jest to maleńka, kwitnąca automatycznie roślina, która zapewnia lepszą wydajność i dużą stabilność. Wytwarza duże kwiaty bez względu na wysokość i jest bardziej aromatyczny niż oryginalny Lowryder.

Super Bud

Super Bud od Green House Seeds to odmiana indica, która kwitnie bardzo szybko. Jest doskonałym wyborem do uprawy w małych miejscach, ponieważ nie wymaga dużej troski i radzi sobie z suszą.

Dzięki swoim właściwościom, rozmiarom i poziomom produkcji, jest jedną z ulubionych odmian marihuany do produkcji komercyjnej. Feminizowane nasiona Super Bud  pochodzą z mieszanki odmian Bud i Skunk. Chociaż odmiana ta osiąga max 1m, to jej poziom stężenie THC dochodzi do 17%.

Mazar

Ta odmiana banku Bulk Seeds jest owocem mieszanki Afghani i genetyki Skunk. Ma dużą wydajność i wytwarza gęstą żywicę. Ta odmiana marihuany nie potrzebuje wielkiej troski. Uprawiana na zewtnątrz będzie gotowa w październiku i jest dobrym wyborem dla początkujących hodowców.

Nasiona Mazar możemy znaleźć w jego feminizowanej i automatycznej wersji i eksperci uważają, że jest idealna do uprawy hydroponicznej.
Kwitnie w jedynie 8 tygodni i może wytworzyć 400 gr/m2 marihuany, a jej stężenie THC wynosi 19%.

Northern Lights

Ta niewielka roślina jest jedną z ulubionych odmian hodowców indoor, ponieważ jej proporcja między rozmiarem i plonami jest naprawdę dobra. Pod względem odporności, wielkości i poziomu produkcji jest to jedna  z najlepszych odmian do uprawy indoor. Topy są zwarte i wykazują spory poziom żywicy.

Możemy znaleźć tę odmianę w różnych wersjach; regularnych, automatyczne kwitnących i feminizowanych. Jego produkcja oscyluje pomiędzy 400-500 gr / m2 i jest idealna do uprawy wewnątrz, a jego stężenie THC dochodzi nawet do 20%.

Kiełkowanie nasion konopi w Polsce jest nielegalne. Naszym obowiązkiem jest poinformować cię o tym ważnym fakcie i nakłonić cię do przestrzegania przepisów. Pamiętaj, że nasiona marihuany w Polsce możesz kupić jedynie do celów pamiątkowych i kolekcjonerskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować