- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Tak wygląda najdłuższy joint na świecie. Ma ponad 30 metrów

30 metrowy joint to marzenie wielu koneserów marihuany, nie tylko tych, którzy skręcili go podczas targów konopnych Harvest Cup w Massachusetts. Grupa ekspertów z zakresu kręcenia jointów wykorzystała kilogram marihuany, aby skręcić najdłuższego jointa na świecie.

30 metrowy joint
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Keith Laham, który jest pomysłodawcą skręcenia 30 metrowego jointa powiedział w wywiadzie, że trenował kilka miesięcy przed ostateczną próbą.

“Jest niemożliwe, aby skręcić 30 metrowego jointa poprzez zlepianie bibułek i po prostu wrzucaniem na nie suszu. Ale kiedy mamy sekcje i zespoły ludzi, jesteśmy w stanie to zrobić.”

Przy zwijaniu najdłuższego jointa pracowało 40 osób, a sam joint stworzony został przy użyciu 1000g marihuany i ponad 2200 metrów kwadratowych bibułek. Kręcenie zostało zakończone o godzinie 16:20, co nie powinno dziwić.

“Szczerze mówiąc, chciałbym wiedzieć, kto ma na tyle potężne płuca, aby zaciągnąć się dymem z samego końca” – powiedział Patrick Breton, który brał udział w pobijaniu rekordu.

- Reklama - Cannabis Light logo

Andrew Mutty, który również przyczynił się do powstania najdłuższego jointa na świecie, przyznał, że palenia tak gigantycznego jointa stanowiło wyzwanie. Prawdopodobnie zostanie on podzielony na kilka części, a te z kolei zostaną nałożone na siebie i sklejone kolejnymi bibułkami.

Chociaż twórcy uważają, że ustanowili nowy rekord, to nie zostanie on oficjalnie uznany przez Guinness World Records. ponieważ zgodnie z prawem brytyjskim marihuana jest nielegalna, a polityka Rekordów Guinness’a opiera się na prawie brytyjskim.

Kup waporyzator w sklepie VapeFully

W Massachusetts używanie marihuany do celów rekreacyjnych zostało zalegalizowane w 2016r. Osoby w wieku powyżej 21 lat mogą posiadać w domu 10 uncji suszu (280g) oraz 1 uncję (28g) poza domem. Samo używanie marihuany w miejscach publicznych pozostaje jednak nielegalne.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -