Ta maszyna sprawdzi Twój odcisk palca i sprzeda Ci marihuanę

Lista rzeczy, które można kupić w automatach vendingowych jest dosyć obszerna, a same automaty z marihuaną nie są niczym nowym. Stoją one już nawet na Jamajskich lotniskach.

USA Today informuje, że firma Phoenix z siedzibą w Phoenix specjalizująca się w technologiach związanych z konopiami indyjskimi, opracowała prototyp automatu sprzedającego, który sprawdzi identyfikator klienta za pomocą odcisku palca i sprzeda marihuanę osobom dopuszczonym do zakupu.

Ta opcja jest idealna dla konsumentów chcących zakupić marihuanę bez potrzeby kontaktu ze sprzedawcą, który może być jego znajomym. Technologia ta ma sprawić, że klient poczuje się bardziej komfortowo, ponieważ będzie miał pewność, że nie spotka przez przypadek nauczyciela swojego dziecka lub na przykład księdza.

To, że automaty sprzedają już marihuanę nie powinno nikogo dziwić. Pierwsze maszyna, która również obsługiwana jest przez firmę Phoenix, pojawiła się w Seattle w 2015 roku, jednak zawsze przy niej musi stać pracownik, który sprawdzi dowód osobisty klienta.

W przeciwieństwie do tego, przy  American Green Machine nie ma kontaktu z ludźmi. Aby móc skorzystać z urządzenia, klient najpierw musiał założyć konto, korzystając z identyfikatora wydanego przez instytucję rządową lub lekarza. Następnie urządzenie skanuje linie papilarne w celu zweryfikowania kupującego. Proste? Bardzo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12  Od: VapeFully
 • Promocja! X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  X-MAX Starry 3.0 Vaporizer

  289  Od: VapeFully
 • Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  Filtry z aktywnym węglem Purize XTRA Slim 50 GREEN

  35  Od: VaporShop
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25  Od: panpestka
 • Olej CBD FORTE 1000 mg

  79  Od: KombinatKonopny

Mogą Cię zainteresować