- Reklama -
Banner

Ta maszyna sprawdzi Twój odcisk palca i sprzeda Ci marihuanę

Lista rzeczy, które można kupić w automatach vendingowych jest dosyć obszerna, a same automaty z marihuaną nie są niczym nowym. Stoją one już nawet na Jamajskich lotniskach.

USA Today informuje, że firma Phoenix z siedzibą w Phoenix specjalizująca się w technologiach związanych z konopiami indyjskimi, opracowała prototyp automatu sprzedającego, który sprawdzi identyfikator klienta za pomocą odcisku palca i sprzeda marihuanę osobom dopuszczonym do zakupu.

Ta opcja jest idealna dla konsumentów chcących zakupić marihuanę bez potrzeby kontaktu ze sprzedawcą, który może być jego znajomym. Technologia ta ma sprawić, że klient poczuje się bardziej komfortowo, ponieważ będzie miał pewność, że nie spotka przez przypadek nauczyciela swojego dziecka lub na przykład księdza.

To, że automaty sprzedają już marihuanę nie powinno nikogo dziwić. Pierwsze maszyna, która również obsługiwana jest przez firmę Phoenix, pojawiła się w Seattle w 2015 roku, jednak zawsze przy niej musi stać pracownik, który sprawdzi dowód osobisty klienta.

W przeciwieństwie do tego, przy  American Green Machine nie ma kontaktu z ludźmi. Aby móc skorzystać z urządzenia, klient najpierw musiał założyć konto, korzystając z identyfikatora wydanego przez instytucję rządową lub lekarza. Następnie urządzenie skanuje linie papilarne w celu zweryfikowania kupującego. Proste? Bardzo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja! Mighty Plus waporyzator do suszu Storz * Bickel

  MIGHTY+ Waporyzator Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1399 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Grinder metalowy RAW 4 części średnica 56 mm

  Original price was: 99 zł.Current price is: 89 zł.

Mogą Cię zainteresować