Strona główna Aktualności Biznes Ta kanadyjska firma zapłaci nawet 1000 $ miesięcznie za palenie marihuany

Ta kanadyjska firma zapłaci nawet 1000 $ miesięcznie za palenie marihuany

3
Ta kanadyjska firma zapłaci nawet 1000 $ miesięcznie za palenie marihuany

Zarabianie na paleniu marihuany nie jest już czymś nierealnym. Firma zajmująca się konopiami indyjskimi chce zatrudnić pięciu miłośników konopi, którzy będą otrzymywać do testów nowe odmiany marihuany, które następnie będą musieli opisać i scharakteryzować.

50 dolarów za godzinę palenia trawki

Firma AHLOT z siedzibą w Toronto oferuje do 1000 dolarów miesięcznie pięciu “koneserom konopi”, którzy będą próbować różnych odmian konopi. Przedstawiciele AHLOT powiedzieli, że osoby wybrane do “tańczenia z sałatą diabła” będzie zarabiać 50 USD na godzinę, do 16 godzin miesięcznie, a dodatkowo każda z nich otrzyma 200 USD na konto wydatków.

W związku z legalizacją marihuany w Kanadzie, planowaną na 17 października, firma utworzy komitet ds. jakości konopi, który przedstawi charakterystykę i jakość poszczególnych odmian.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Cannabis Curation Committee (CCC)  pomoże określić, „jakie produkty trafią do zestawu próbek, który będzie składał się z kilku odmian od różnych licencjonowanych producentów” – mówi firma, która rozpoczęła rekrutację w tym tygodniu.

Wybrani kandydaci będą zobowiązani do dostarczania na bieżąco informacji zwrotnych na temat szczepów konopi indyjskich i zgłaszanie ich za pośrednictwem formularza online.

Testerzy marihuany pomogą niedoświadczonym użytkownikom

krytyk-marihuany

Oprócz tej podstawowej odpowiedzialności, członkowie CCC mogą zostać poproszeni o udział w innych działaniach, takich jak pisanie postów w mediach społecznościowych, udział w nagraniach video lub obecność na imprezach firmy AHLOT.

Firma  AHLOT nie uprawia marihuany. Raczej współpracuje z licencjonowanymi hodowcami, aby obsługiwać zamówienia i dystrybuować markowe produkty. Firma twierdzi, że kiedy 17 października w Kanadzie zostaną otwarte sklepy z marihuaną, ciężko będzie przebić się przez gąszcz produktów.

“Nie tylko będzie trudno odróżnić setki nowych marek na rynku, ale będzie to niezwykle zniechęcające dla konsumentów o różnych poziomach doświadczenia, aby określić, które odmiany marihuany dla nich odpowiednie”.

Legalizacja stworzy nowe miejsca pracy

Zgodnie z prognozą z firmy doradczej Deloitte, sektor legalnej marihuany może stworzyć nawet kolejne 150 000 miejsc pracy w ciągu najbliższych kilku lat.

Akcje kanadyjskich firm z branży konopi indyjskich gwałtownie wzrosły w okresie poprzedzającym legalizację. Ceny akcji Aurora Cannabis Inc. wzrosły w tym tygodniu po tym, jak Bloomberg ujawnił , że producent medycznej marihuany prowadzi rozmowy z Coca-Cola Company. Coca-Cola chce stworzyć napój z marihuany, a dokładnie napój zawierający leczniczy kannabidiol (CBD).

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj