- Reklama -
Banner

Strażnik więzienia przemycał marihuanę w kanapkach

Przemyt marihuany do więzienia to operacja, która wymaga pewnego poziomu odwagi i pomysłowości, aby nie wylądować po drugiej stronie murów więzienia. Te cechy na pewno posiadał jeden ze strażników więzienia w Chicago, który postanowił wypróbować sprytną taktykę nielegalnego przemytu do więzienia – kanapka znana jako “Jim Shoe” nafaszerowana marihuaną.

Raporty wskazują, że 29-letni Jason Marek, który był zatrudniony jako strażnik więzienia powiatu Cook, próbował przemycić dwie duże kanapki do obiektu nadziewane mięsem i kilkoma uncjami* specjalnego zioła. Urzędnicy federalni są przekonani, że mężczyzna był przekupiony, i brał udział w udział w skomplikowanym systemie sprzedaży marihuany więźniom za cenę pięć razy wyższą niż cena czarnorynkowa.

Prokurator z Północnego Okręgu Illinois twierdzi, że kilku więźniów i ich dziewczyny rozmawiali ze strażnikiem na temat przemytu. Wiedzieli, że nie podlega on tym samym rygorystycznym procedurom podczas odwiedzin, i grupa zapłaciła mu 200 dolarów za przemyt kilku uncji marihuany, alkoholu i papierosów – z których wszystko było już sprzedane wśród więźniów, zanim jeszcze trafiło do wieźniów.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Raport twierdzi, że strażnik i sześciu innych pracownikom, w tym dyspozytor policji, wpadli na plan, aby przemycić marihuanę w worku, a ten wsadzić w wydrążoną dzuirę w kanapce Jim Shoe submarine. W sprawozdaniu nie ma żadnej wzmianki o tym, co doprowadziło do odkrycia procederu przemycania przy użyciu tej metody.

Władze federalne wydały nakaz aresztowania Mark’a we wtorek. Może on wylądować w więzieniu na pięć lat jeśli zostanie skazany.

* 1 uncja =28,3495231 gram

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Auto Amnesia XXL – automatyczne nasiona marihuany dające duże plony

  25 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 

Mogą Cię zainteresować