- Reklama -
Banner

Stoned Alone – nowa wersja Kevina samego w domu, w wersji dla palących marihuanę

Bez wątpienia Kevin Sam w Domu jest już kultową komedią. Jest to również jeden z najlepszych filmów o tematyce świątecznej. Ale bez względu na to, jak dobrą opinią cieszy się Kevin sam w domu, wciąż brakuje mu jednej rzeczy, która utrwaliłaby jego status klasyka: ogromne ilości zioła.

W tym tygodniu Ryan Reynolds, twórca filmu  Deadpool ogłosił, że wyprodukuje nową wersję Kevina w wersji dla miłośników marihuany. Stoned Alone, bo tak będzie nazywała się komedia, będzie nawiązywała do poprzedniego klasyka.

Stoned Alone – nowy klasyk?

Stoned Alone będzie historią dwudziestokilkuletniego nieudacznika, który jest miłośnikiem uprawy marihuany i jej palenia. Miał on spędzić Boże Narodzenia na świątecznej wycieczce na narty, jednak zaspał na swój samolot. Nie mając nic ciekawszego do roboty, postanawia on przepalić całe święta.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Ale kiedy spala on zbyt duże ilości zioła, włącza się paranoja i słyszy, że ktoś włamuje się do jego domu. Okazuje się, że złodzieje rzeczywiście próbują się włamać. W pełni zjarany i napędzany paranoją, próbuje pokrzyżować plany złodziei i obronić swój dom.

Jednym z producentów filmu będzie Ryan Reynolds, więc patrząc przez pryzmat filmu DeadPool, możemy spodziewać się ciekawej komedii. Mamy nadzieję, że uda im się stworzyć zabawną komedię, w której nie zobaczymy kiczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 

Mogą Cię zainteresować