- Reklama -
Banner

Stan Nevada zarobił prawie 70mln $ w pierwszym roku legalnej sprzedaży marihuany

Dane liczbowe dotyczą pierwszego roku sprzedaży marihuany dla dorosłych w Nevadzie: Przychód z podatków od sprzedaży wyniósł 69,8 milionów dolarów, wynika z informacji przekazanych przez Departament Podatkowy Nevady. Stan uzyskał około 140% więcej dochodów z podatku od konopi indyjskich, niż przewidywano.

Sprzedaż marihuany dla osób dorosłych wyniosła 424,9 mln dolarów w skali roku; 42,5 miliona dolarów zebrano z 10 procentowego podatku detalicznego, a 27,3 miliona zebrano z 15 procentowego podatku hurtowego. Zgodnie z publikacją i zgodnie z tendencją wzrostową – ostatnie cztery miesiące roku były najbardziej owocne,

Przychody podatkowe ze sprzedaży hurtowej wraz z opłatami licencyjnymi będą przekazywane na rzecz Nevada’s Distributive School Account, aby wspomóc system edukacji w stanie Nevada.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Pierwszy rok działalności Nevady na legalnym rynku dla dorosłych nie tylko przekroczył oczekiwania co do przychodów, ale okazał się być w dużej mierze udany z punktu widzenia przepisów. Nie doświadczyliśmy żadnych poważnych problemów, a nasz personel wykonawczy pracował pilnie, aby upewnić się, że firmy rozumieją i stosują się do przepisów i regulacji, które nimi rządzą. Gdy przejdziemy do roku podatkowego 2019, spodziewamy się dalszego wzrostu w branży, dzięki otwarciu kolejnych firm i spodziewamy się, że przychody będą nadal wysokie. “- powiedział Bill Anderson, dyrektor wykonawczy departamentu podatkowego Nevada, w oświadczeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować