Stal Rzeszów będzie sprzedawać perfumy o zapachu marihuany

Marihuana w sporcie nie powinna już nikogo dziwić. 85% graczy NBA używa jej do celów medycznych, emerytowani sportowcy w USA zakładają plantacje marihuany, a zawodnicy UFC waporyzują ją po walkach. W Polsce takie połączanie nie jest jeszcze zbyt popularne, ale może się to zmienić dzięki decyzji Prezesa klubu żużlowego Stal Rzeszów.

stal rzeszow perfumy cannabis
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Prezes Stali Rzeszów stwierdził, że klub dostaje od miasta co roku 300.000zł, z czego prawie jedną trzecią oddaje za wynajem stadionu. “To wystarczy na wodę mineralną i waciki.” Dla porównania, Motor Lublin dostaje 3 miliony.

Aby klub nie musiał polegać tylko na pieniądzach publicznych, prezes Ireneusz Nawrocki wprowadził do sprzedaży pojemniki na puszki i butelki ze zgniatarkami, z których Stal Rzeszów ma zarobić 200.000zł miesięcznie.

Zgniatarki zostały jednak przyćmione innym pomysłem. Stal Rzeszów wypuści własną linię perfum o zapachu marihuany.

“To jest perfum na bazie marihuany. Będzie można u nas to kupić. Rewelacja – 38 procent zaperfumowania, można się cztery dni kąpać i szorować, a cały czas się pachnie marychą.”

Reakcje fanów na wieść o perfumach cannabis są mieszane. Niektórzy cieszą się, że kub szuka nowych możliwości rozwoju, a inni nie pozostawiają na pomyśle suchej nitki – “cebulaki z 2 ligi, nikt nie chce na mecze chodzić to marihunaeno będą handlować“.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -