- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

Snoop Dogg znowu inwestuje w branżę konopną. Tym razem chodzi o precyzyjne dawkowanie THC

Inwestorzy wykładają pieniądze, aby opracować urządzenia do precyzyjnego dawkowania marihuany. Najnowszą firmą, która otrzymała fundusze na rozwój, jest Indose, startup, który sprzedaje jednorazowe vaporizery, które wykorzystują kilka czujników do pomiaru dawki THC dostarczanej z każdym zaciągnięciem się, z dokładnością aż do miligrama.

Vaporizery Indose - snoop dogg inwestuje w branżę konopną
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Niedawno firma zamknęła rundę finansowania w wysokości 3,5 mln USD prowadzoną przez Casa Verde Capital, firmę inwestującą w rynek konopny, na czele której stoi Snoop Dogg.

Urządzenie firmy Indose, które kosztuje 70 dolarów, ma małe diody, które umożliwiają użytkownikowi kontrolowanie ilości zużytego THC. Urządzenie mierzy je w przyrostach co 0,5 miligrama, dodając po 3 miligramy co każde zaciągnięcie się.

Nie robimy tego dla osób, które chcą się zjarać” – powiedział Benzi Ronen, dyrektor generalny Indose. Produkty Indose, które są rozwijane od trzech lat, są sprzedawane w garstce aptek w Kalifornii, ale wkrótce firma planuje ekspansję do kilku innych stanów.

Waporyzacja coraz bardziej popularna

indose vaporizer
Vaporizer Indose

Waporyzacja jest coraz bardziej popularną metodą konsumpcji marihuany, a inwestorzy mają tego świadomość. Niedawno firma Pax Labs, która produkuje jedne z najbardziej popularnych waporyzatorów PAX, otrzymała niedawno od funduszy inwestycyjnych 420 milionów dolarów i jest już wyceniana na 1,7 mld dolarów.

- Reklama - Cannabis Light logo

Produkty Indose, które zawierają pół grama oleju z THC, mogą konkurować bezpośrednio z firmą Dosist, która produkuje jedne z najbardziej popularnych vape-penów w Kalifornii. Ich jednorazowy produkt wibruje po tym, jak użytkownik zaciąga się przez trzy sekundy, podczas których uwalnia się 2,25mg THC.

Indose twierdzi, że jego czujniki zapewniają większą precyzję niż inne produkty i że dla wielu użytkowników odpowiednie dawkowanie jest bardzo ważne.

„Każdy konsument powinien wiedzieć, jaka dawka jest dla niego idealna” – powiedział Karan Wadhera, partner zarządzający w Casa Verde. „To nie jest tylko dla początkujących”.

- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

A co ze Snoopem, którego miłość do bluntów jest równie dobrze znana jak jego muzyka? Czy użyłby waporyzatorów Indose?

„Waporyzacja niekoniecznie jest jego konikiem” – powiedział Wadhera. „Jego preferowanym sposobem konsumpcji jest palenie”.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -Nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl
- Reklama -