Dołącz do nas

Lifestyle

Snoop Dogg spalił blunta przed Białym Domem: “F*ck the President!”

Snoop Dogg pali marihuanę przed Białym Domem

Snoop Dogg udostępnił na swoim Instagramie serię filmów z jego niedawnej wizyty przed Białym Domem, gdzie spalił blunta i wypowiedział kilka niemiłych słów w stronę Donalda Trumpa.

W pierwszym filmie zatytułowanym “I had 2 do it pt1”, Snoop siedzi na fotelu pasażera samochodu, który przejeżdża obok Białego Domu.

“Chciałbym móc wyjść i zrobić sobie zdjęcie, ale nie możesz zaparkować, co? Pieprzyć to, wypuść mnie. Pozwól mi zrobić zdjęcie przed tym skurwielem, człowieku. Jestem Snoop Dogg. Pieprzyć prezydenta! “, Mówi Snoop, kiedy zaczyna wysiadać z samochodu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)


Na następnym nagraniu “I had 2 do it pt2” Snoop siedzi na ławce w parku na przeciwko Białego Domu. Snoop został radośnie przywitany przez starszego pana, który przechodził obok. Nagranie kończy się na zrobieniu zdjęcia z fanką, a Snoop w tym czasie pali blunta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

“I did it to pt 3” pokazuje Snoopa idącego po tym samym parku i palącego tego samego blunta. W tym nagraniu Snoop ponownie wyraża swoje uczucia do Trumpa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

W czwartym wideo na Instagramie Snoop powrócił do swojego pokoju hotelowego w Waszyngtonie, aby się zrelaksować i oczywiście, zapalić kolejnego blunta.

“Z powrotem w moim pokoju, oglądając Netflixa. Netflix i chillout. Czasami musisz to zrobić. Musiałem to zrobić.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

Kliknij aby skomentować

Skomentuj artykuł!

avatar
  Subskrybuj temat  
Powiadom o

Lifestyle

Mike Tyson spalił gigantycznego jointa na festiwalu marihuany

Mike Tyson z gigantycznym jointem na festiwalu marihuany

Legenda boksu Mike Tyson nieustannie podkreśla swoje zamiłowanie do marihuany, które tym razem podkreślił paląc 30 centymetrowego jointa na festiwalu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cannabis Marijuana Weed (@cmw420tv)


Były mistrz świata w wadze ciężkiej jest posiadaczem 16 hektarowergo rancza w Kalifornii, na której od ubiegłego roku prowadzi legalne uprawy marihuany.

Na swoim ranczo Mike Tyson 23 lutego zorganizuje festiwal muzyczny o tematyce konopi, chociaż na miejscu nie będzie możliwości zakupu marihuany.

52-letni były mistrz wagi ciężkiej od dawna używa marihuany. Podczas ostatniego wydarzenia, które miało miejsce w BREALTV zapalił gigantycznego jointa wraz z raperem B-Real z zespołu Cypress Hill.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BREAL.TV™ (@brealtv)

Iron Mike – który stwierdził, że był pod wpływem marihuany podczas walki z Andrzejem Gołotą w 2000 roku, skorzystał z legalizacji marihuany w stanie Kalifornia. Na swoim ranczo przeznaczył 8 hektarów pod uprawę konopi indyjskich, ale wygospodarował również miejsce na stworzenie własnej szkoły uprawy, gdzie hodowcy mogą uprawiać swoje odmiany marihuany. Placówka została nazwana “Tyson Cultivation School”.

Czytaj dalej

Lifestyle

Mike Tyson: “Paliłem marihuanę przed walką z Gołotą”

Mike Tyson przyznał, że palił marihuanę przed walką z Gołotą

Legenda boksu, Mike Tyson już kiedyś przyznał, że wszedł na ring pod wpływem marihuany. Podczas ostatniego wywiadu w Dan Patrick Show, emerytowany bokser rozmawiał z gospodarzem o jego karierze, aktualnym stanie tego sportu i ostatnich przedsięwzięciach w branży konopi indyjskich. To ostatnie skłoniło Tysona do wspomnienia jego walki z polskim bokserem, Andrzejem Gołą, w 2000 roku.

Dan Patrick zapytał, czy słynny bokser używał marihuany i jakie były jego preferowane metody konsumpcji.

“Czy używasz zioła? Czy palisz je lub spożywasz żywność z THC? – zapytał Tysona podczas rozmowy: “Od jak dawna palisz?”

Tyson nie tylko powiedział, że pali konopie, ale że robi to przez całe swoje życie. Potem podzielił się opowieścią o tym, jak wkroczył na ring po spaleniu marihuany.

“Zrobiłem to tylko raz, kiedy walczyłem, gdy walczyłem z Gołotą” – powiedział Tyson.

Patrick następnie zapytał, czy palenie trawki przed walką bokserską wpłynęło na niego podczas walki.

“Nie wpłynęło to na mnie, wpłynęło na Gołotę” – żartował Tyson.

Marihuana przekreśliła zwycięstwo Tysona

Walka bokserska – promowana jako “Showdown in Motown” – odbyła się 20 października 2000 r. w Auburn Hills w stanie Michigan. Walka była bardzo wyczekiwana, ponieważ zarówno Golota, jak i Tyson mieli reputację wojowników walczących nie do końca czysto.

Choć Tyson odniósł zwycięstwo dzięki technicznemu nokautowi, odmówił zbadania próbki moczu przed walką, jednak później test potwierdził pozytywny wpływ na obecność THC w organizmie. Liga anulowała zwycięstwo Tysona, a walka została rozstrzygnięta jako no-contest.

Obecnie Tyson otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do do marihuany. W styczniu 2018r. Tyson przedstawił swoje plany otwarcia “konopnego ranczo“, nastawionego przede wszystkim na profesjonalistów z branży i osoby mające nadzieję, że dowiedzą się więcej o szybko rozwijającej się branży.

Ranczo to także miejsce, w którym Tyson uprawia swoją autorską odmianę, K.O Kush. Wygląda na to, że jest naprawdę dobra. Tak dobra, że nawet wojownik UFC, Conor McGregorem w listopadzie zeszłego roku zachwalał ją po spotkaniu z Tysonem.

Czytaj dalej

Polecane produkty

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne