- Reklama -
Banner

Rośnie liczba kobiet, które uprawiają seks pod wpływem marihuany

Na cześć niedawno przyjętej ustawy o legalizacji marihuany w Kanadzie, WhatsYourPrice.com (strona, gdzie ludzie szukają randek) przeprowadziło ankietę wśród ponad 4000 singli, aby uzyskać ich opinię na temat wpływu marihuany na ich życie miłosne. Wyniki są interesujące.

Jeśli chodzi o randki i marihuanę, wydaje się, że Kanadyjczycy są bardzo otwarci. Na pytanie, czy umówi się z kimś, kto regularnie pali marihuanę 82% respondentów stwierdziło, że tak. W rzeczywistości 52% ankietowanych stwierdziło, że mogliby nawet zapalić trawkę na pierwszej randce.

Marihuana, seks i randki

Jeśli chodzi o marihuanę, randki i seks, ankieta wykazała, że kobiety ogólnie są bardziej przyjazne dla zioła, niż mężczyźni. Kobiety nie tylko są bardziej otwarte na możliwość spotykania się z kimś, kto używa marihuany (86% kobiet w porównaniu do 79% mężczyzn),ale nawet więcej kobiet zgłosiło używanie marihuany podczas uprawiania seksu – aż 78% w porównaniu do zaledwie 62% mężczyzn.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Nie jest to jednak zaskakujące. Zarówno seks, jak i marihuana dostarczają wiele euforii. Podobnie do tego, jak seks wyzwala uwalnianie dopaminy, neuroprzekaźnika, który aktywuje ośrodek nagrody w mózgu, konopie aktywują układ endokannabinoidowy – sieć receptorów, które oddziałują z kannabinoidami występującymi w marihuanie.

W badaniu przeprowadzonym w 2016 r. przeanalizowano związek między marihuaną i seksem. Stwierdzono, że około połowa respondentów stwierdziła, że odczuwa “efekty afrodyzjaku” po paleniu marihuany, a 70% stwierdziło, że doświadczyło “poprawy przyjemności i zadowolenia”.

Według ekspertów, nie musisz palić, aby wykorzystać potencjalne pozytywne skutki, jakie marihuana może mieć na twoje życie seksualne. Ashley Manta jest trenerem CannaSexual (ktoś, kto łączy seks i konopie indyjskie) i pedagogiem. Jak wyjaśnia: “Konopie indyjskie mogą być spożywane, wdychane lub stosowane poprzez produkty do stosowania miejscowego, przezskórne plastry i krople podjęzykowe. Oznacza to, że jeśli nie chcesz być na haju, to wcale nie musisz.”

Zapytana o to, jakie szczególne korzyści może przynieść marihuana dla kobiet, Manta mówi: “kannabinoidowe produkty erotyczne są najlepiej wchłaniane przez błony śluzowe w obrębie sromu / pochwy. Ponieważ te produkty potrzebują czasu na wchłonięcie, a skóra penisa nie jest tak sprzyjająca absorpcji, efekty wydają się silniejsze u kobiet. ”

Niezależnie od tego, czy używasz konopi w celu poprawy doświadczeń seksualnych, marihuana, podobnie jak seks “jest całkowicie subiektywnym doświadczeniem”, więc każdy przeżywa je w indywidualny sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 

Mogą Cię zainteresować