RollBud – podręczny przybornik dla miłośników jointów

rollbud 1
fot. herbanplanet.com

Rollbud to rewolucyjny przybornik dla użytkowników marihuany, który powstał dzięki Fifth Dimensions Lab. RollBud to coś więcej, niż tylko gadżet dla konsumentów trawki.

Zespół Fifthdostarcza produkty, które uszczęśliwiają użytkowników marihuany. RollBud jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej, dzięki czemu jakością i wytrzymałością przewyższa podobne produkty.


Przenośny przybornik ma wymiary 4x14cm, więc mieści się właściwie w każdej torebce i kieszeni. Dzięki materiałom, z którego jest wykonany, RollBud pozwala zachować dyskrecję, ponieważ skutecznie niweluje on zapach trawki przechowywanej w pojemniku.

Widać, że konstruktorzy zadbali o wszystko. W urządzeniu znajdziemy grinder, schowek, miejsce na bibułki, miejsce na zapalniczkę, miejsce na filterki, latarkę, miejsce na skręconego już jointa, a nawet wysuwaną ściankę, która pozwoli odpalić jointa na wietrze.

rollbud
fot. fifthdimensionlabs.com

RollBud kosztuje 33.99$, czyli ponad 120zł, co dla wielu wyda się sporą kwotą. W Stanach Zjednoczonych ten produkt cieszy się niebywałą popularnością, a konsumenci marihuany z chęcią zabierają go na koncerty, festiwale i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest im podręczny zestaw do kręcenia jointów.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sprzedaż legalnej marihuany w Waszyngtonie

Waszyngton: W ostatnim roku sprzedaż marihuany wyniosła ponad 1.3mld $

hqdefault 3

Wszystko o legalizacji marihuany w Urugwaju