- Reklama - Susz konopny CBD Cannabis Light

RollBud – podręczny przybornik dla miłośników jointów

Rollbud to rewolucyjny przybornik dla użytkowników marihuany, który powstał dzięki Fifth Dimensions Lab. RollBud to coś więcej, niż tylko gadżet dla konsumentów trawki.

rollbud 1
- Reklama - nasiona marihuany GanjaFarmer.com.pl

Zespół Fifthdostarcza produkty, które uszczęśliwiają użytkowników marihuany. RollBud jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej, dzięki czemu jakością i wytrzymałością przewyższa podobne produkty.


Przenośny przybornik ma wymiary 4x14cm, więc mieści się właściwie w każdej torebce i kieszeni. Dzięki materiałom, z którego jest wykonany, RollBud pozwala zachować dyskrecję, ponieważ skutecznie niweluje on zapach trawki przechowywanej w pojemniku.

Widać, że konstruktorzy zadbali o wszystko. W urządzeniu znajdziemy grinder, schowek, miejsce na bibułki, miejsce na zapalniczkę, miejsce na filterki, latarkę, miejsce na skręconego już jointa, a nawet wysuwaną ściankę, która pozwoli odpalić jointa na wietrze.

- Reklama - Cannabis Light logo
rollbud
fot. fifthdimensionlabs.com

RollBud kosztuje 33.99$, czyli ponad 120zł, co dla wielu wyda się sporą kwotą. W Stanach Zjednoczonych ten produkt cieszy się niebywałą popularnością, a konsumenci marihuany z chęcią zabierają go na koncerty, festiwale i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest im podręczny zestaw do kręcenia jointów.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze
- Reklama -Telemedika - recepta na medyczną marihuanę
Wybrane dla Ciebie
ReklamaVaporShop.pl
Mogą Cię zainteresować
- Reklama -