Promuj swój sklep

Zaprezentuj swój sklep i produkty setkom tysięcy konsumentów zainteresowanych konopiami, którzy codziennie szukają wszelkiego rodzaju produktów – od olejków CBD po bibułki.

konopny marketplace
Zaprezentuj swój

Sklep online lub sklep stacjonarny

Klienci już czekają

Zaprezentuj ofertę swojego sklepu i każdego dnia docieraj do setek tysięcy osób zainteresowanych konopiami. Twoi klienci są już u nas, a za pomocą jednego kliknięcia mogą być w Twoim sklepie – zarówno internetowym, jak i stacjonarnym.

input onlinepngtools min
output onlinepngtools 1

Sprzedawaj więcej

Zaprezentuj swoje produkty 100-300 tysiącom użytkowników miesięcznie. Zmaksymalizuj potencjał marketplace, łącząc swój sklep z markami dostępnymi na marketplace, aby Twój sklep mogły znaleźć klienci zainteresowani konkretną marką.

Importuj produkty w 30 sekund

Zadbaj o ekspozycję produktów i zawsze prezentuj aktualną ofertę. Prześlij nam link do aktualnej bazy produktów w formacie .xml, a my zajmiemy się importem i aktualizacją produktów, opisów, zdjęć oraz cen. Obserwujący markę będą otrzymywać powiadomienia o nowych produktach w Twojej ofercie

output onlinepngtools 2
IMG 9857

Zacznij zarabiać więcej

Sklepy promowane w Marketplace pozyskują kilkadziesiąt zamówień miesięcznie, które generują średnio 5000-15000zł netto miesięcznie i kilka tysięcy odwiedzających. Dodaj swój sklep i zacznij zarabiać już teraz!

Wygeneruj plik XML

Wygeneruj feed produktowy w formacie XML, który zawiera listę produktów z Twojego sklepu online. Prześlij nam link do wygenerowanego pliku, a my zajmiemy się importem wszystkich produktów. Dzięki temu rozwiązaniu baza produktów w marketplace będzie aktualizowana na bieżąco, dzięki czemu użytkownicy zawsze będą mogli przeglądać aktualną ofertę Twojej marki.

Wybierz pakiet dla swojej firmy

Oferujemy również plany indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb. Wyślij nam wiadomość na biznes@faktykonopne.pl lub zadzwoń pod +48 883-101-008, a pomożemy.