Wyróżnij swoją firmę lub produkty

Wyróżnij swoją firmę lub konkretne produkty i rozpocznij promocję w całym serwisie. Dzięki wyróżnieniu Twoja firma lub produkty będą promowane w artykułach, na stronie głównej, w marketplace oraz kategoriach , a dodatkowo pojawią się jako pierwsze w wynikach wyszukiwania.

13637111 0

Wzmocnij promocję sklepu marki kliniki konopnej

Wyróżnienie w Marketplace

Wyróżniona firma promowana jest na głównej stronie marketplace w jednej z trzech kategorii – sklepy, marki, kliniki. Daj się zauważyć tysiącom użytkowników, którzy regularnie odwiedzają konopny marketplace.
IMG 0016
IMG 0017

Wyróżnienie w kategorii

Wyróżniony sklep/marka/klinika pojawia się na od razu po wejściu w daną kategorię. Zauważy Cię każdy użytkownik, który będzie szukał sklepu, poznawał marki lub szukał kliniki konopnej. 

Do dyspozycji dostajesz duży baner (1180x300px) w rotatorze, którym dodatkowo możesz zachęcić użytkowników do skorzystania z Twojej oferty.

Importuj produkty w 30 sekund

Zadbaj o ekspozycję produktów i zawsze prezentuj aktualną ofertę. Prześlij nam link do aktualnej bazy produktów w formacie .xml, a my zajmiemy się importem i aktualizacją produktów, opisów, zdjęć oraz cen. Obserwujący markę będą otrzymywać powiadomienia o nowych produktach w Twojej ofercie

output onlinepngtools 2

Rozpocznij promocję produktów

Wyróżnienie w artykułach

Wpisy tekstowe to najczęściej odwiedzane typy postów. Wyróżnij jeden lub kilka produktów i pokaż je 99% czytelników. Wyróżnione produkty pojawiają się w każdym artykule.
Na urządzeniach mobilnych – po 4 paragrafie i na końcu każdego artykułu
Na komputerze/laptopie – na pasku bocznym oraz na końcu każdego artykułu
IMG 0021
IMG 0018

Wyróżnienie w kategoriach produktów

Wyróżnione produkty pojawiają się przed innymi ofertami i uzyskują nawet 10x więcej wejść, niż niepromowane produkty. Zaprezentuj najpopularniejsze produkty ze swojej oferty i docieraj do użytkowników zainteresowanych konkretną kategorią produktów.

Promowanie na stronie działu

Po wybraniu promowanego produktu pojawi się on w dziale, do którego został przypisany. W każdym dziale znajduje się 5 produktów z każdej podkategorii. 
IMG 0019

Nawet 10x większa konwersja

Jeden wyróżniony produkt może wygenerować nawet 2000 kliknięć miesięcznie, a wyróżnienie firmy generuje nawet 10x większy ruch w Twojej wizytówce. Promuj swoją firmę lub najpopularniejsze produkty/oferty/usługi ze swojej oferty i wykorzystaj pełen potencjał największej społeczności konopnej w Polsce.

Wybierz pakiet dla swojej firmy

Oferujemy również plany indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb. Wyślij nam wiadomość na biznes@faktykonopne.pl lub zadzwoń pod +48 883-101-008, a pomożemy.

Wyróżnienie firmy

Zwiększ liczbę klientów
499 Miesięcznie
  • Wyróżnienie na stronie głównej
  • Wyróżnienie w marketplace
  • Wyróżnienie w kategorii
  • Baner reklamowy w kategorii
Popularne

Wyróżnienie produktu

Zwiększ sprzedaż produktu
399 Miesięcznie
  • Wyróżnienie na stronie głównej
  • Wyróżnienie w marketplace
  • Wyróżnienie w kategorii
  • Wyróżnienie w artykułach
Popularne