- Reklama -
Banner

Recenzja książki o kręceniu jointów – Roll Up, Roll Up

Jeśli mieszkasz w Holandii, to bierz topy i bletki, ta książka nauczy Cię jak skręcić jointa nawet z serwetki. Ta mała, zabawna książka jest swego rodzaju elementarzem dla wszystkich początkujących osób które nie wiedzą jak skręcić jointa. Zaczyna się krótkim wstępem historycznym o marihuanie, po czym autor wymienia niezbędnik prawdziwego joint mastera: bibułki, młynek i sztywny papierek który używamy jako filterek.

Książka zawiera ilustrowany przewodnik krok po kroku, który pomoże w opanowaniu podstaw przed przejściem do większych konstrukcji. Czytelnik jest prowadzony przez podróż po różnych sposobach kręcenia, aby uzyskać pieczołowicie skręconego jointa.

Różne sposoby kręcenia są ułożone rosnąco, zarówno pod względem rozmiarów, jak i poziomu trudności. Od standardowego stożkowego jointa, poprzez wielokierunkowe monstrum o nazwie Skorpion.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Kilka rzeczy jest pewnych: ten kto dostanie tą książkę i będzie chciał przejść cały kurs skręcania musi mieć dużo suszu, kilka paczek bletek, spore ilości wolnego czasu, cierpliwości i stalowych płuc. Za wysiłek włożony do wykonania jointa zaprojektowanego przez autora książki, osoby z którymi będziesz palił na pewno entuzjastycznie skomentują Twoje umiejętności.

Danny Mallo wszystko opisuje w humorystyczny sposób, dokładnie instruując gdzie trzeba przyciąć, gdzie polizać aby montaż jointowych konstrukcji okazał się pomyślny. Niecierpliwi palacze przy bardziej skomplikowanych konstrukcjach zdecydują się odpuścić i nabić bongo.

Sztuka kręcenia tulipana czy trójzębu nie wydaje się niezbędna, ale dlaczego nie spróbować nowych sposobów na palenie? Dodatkowo, nikt nie będzie zły na kolesia, który pojawi się na imprezie z oryginalnie skręconym jointem, który będzie się świetnie palił.Roll Up, Roll Up a pozwoli nawet początkującym przejść do poziomu joint artysty.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować