- Reklama -
Banner

Prezydent Kolumbii popiera legalizację medycznej marihuany

 
W ostatni czwartek przemawiając w stolicy Kolumbii, mieście Bogata , kolumbijski prezydent Juan Manuel Santos wyraził zdecydowane poparcie dla proponowanego wprowadzenia legalizacji marihuany w Kolumbii.

Oświadczenie senatora Juan Manuel Galan, może niedługo wprowadzić program medycznej marihuany w Kolumbii, który będzie regulować sprzedaż marihuany, tak jak w sąsiednim Urugwaju.

Przy wsparciu prezydenta Santos, Kolumbia może stać się kolejnym krajem który zalegalizuje marihuanę,  w czerwcu 2015. Jak to jest w przypadku wszystkich działań legalizacyjnych, senator Santos i Kolumbia mają nadzieję, że zlikwidują oni kartele narkotykowe i wspomogą gospodarkę narodową, wprowadzając opodatkowaną marihuanę.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Przemawiają do tłumu, Santos ponownie przyznał, że wojna z narkotykami okazała się porażką.

“Wydaliśmy miliardy dolarów na bezskuteczną wojnę, która kosztowała życie ponad 60.000 w samym Meksyku w ciągu ostatnich sześciu lat.”

W tym roku więcej legalizacji nie będzie, ale Ameryka Południowa została najbardziej postępowym kontynentem w temacie legalizacji marihuany. Wraz z Kolumbią, inne narody takie jak Argentyna, Brazylia i Chile rozważają wprowadzenie medycznej marihuany.


Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować