Podziemna plantacja marihuany w wysuszonym szambie

0
10477

Rudzcy kryminalni wspomagani przez śląskich celników odkryli specjalnie przygotowane pomieszczenie po byłym szambie, w którym 28–latek uprawiał konopie indyjskie.

Mężczyzna na posesji i w domu rodziców zorganizował dwie uprawy narkotyków. Policjanci zabezpieczyli również gotowe do sprzedaży narkotyki i pieniądze pochodzące z narkobiznesu.

Kryminalni z rudzkiej komendy wraz z funkcjonariuszami śląskiej Służby Celno-Skarbowej i ich labradorką Rossi, wyszkoloną do wykrywania narkotyków wkroczyli na teren posesji, gdzie ujawnili dwie plantacje oraz niemal 1,3 kg suszu przygotowanego do sprzedaży.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Jedna z profesjonalnie przygotowanych upraw znajdowała się w małym schowku w domu rodziców zatrzymanego, natomiast druga dwa razy większa w podziemnym bunkrze po byłym szambie. Wejście do niego prowadziło przez ukryty korytarz z psiego kojca.

Aby tam wejść trzeba było się czołgać korytarzem do pomieszczenia z uprawą, posiadającego specjalny system wentylacji z filtrami i nawadnianiem. Policjanci zabezpieczyli w sumie 30 roślin, 1,3 kg marihuany, ponad 7,5 tysięcy w gotówce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj