Podziemna plantacja marihuany w wysuszonym szambie

Rudzcy kryminalni wspomagani przez śląskich celników odkryli specjalnie przygotowane pomieszczenie po byłym szambie, w którym 28–latek uprawiał konopie indyjskie.

Mężczyzna na posesji i w domu rodziców zorganizował dwie uprawy narkotyków. Policjanci zabezpieczyli również gotowe do sprzedaży narkotyki i pieniądze pochodzące z narkobiznesu.

Kryminalni z rudzkiej komendy wraz z funkcjonariuszami śląskiej Służby Celno-Skarbowej i ich labradorką Rossi, wyszkoloną do wykrywania narkotyków wkroczyli na teren posesji, gdzie ujawnili dwie plantacje oraz niemal 1,3 kg suszu przygotowanego do sprzedaży.

Jedna z profesjonalnie przygotowanych upraw znajdowała się w małym schowku w domu rodziców zatrzymanego, natomiast druga dwa razy większa w podziemnym bunkrze po byłym szambie. Wejście do niego prowadziło przez ukryty korytarz z psiego kojca.

Aby tam wejść trzeba było się czołgać korytarzem do pomieszczenia z uprawą, posiadającego specjalny system wentylacji z filtrami i nawadnianiem. Policjanci zabezpieczyli w sumie 30 roślin, 1,3 kg marihuany, ponad 7,5 tysięcy w gotówce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alergia na marihuane

Alergia na marihuanę – sprawdź czy nie jesteś uczulony!

Od jutra w stanie Nevada marihuana będzie legalna

Od dziś w stanie Nevada można kupić marihuanę do celów rekreacyjnych