- Reklama -
Banner

Po legalizacji marihuany w Kolorado, ceny nieruchomości podwoiły sięPo legalizacji marihuany, popyt na nią nie jest jedyną rzeczą która rośnie. Zapotrzebowanie na miejsce do wzrostu roślin również znacznie wzrosło.

Znalezienie nieruchomości w okolicach obszaru Denver, która będzie miejscem do uprawy roślin nigdy nie było łatwym zadaniem, ale teraz jest jeszcze trudniej i zakup magazynu przemysłowego dla uprawy marihuany jest coraz droższą inwestycją.

“Od stycznia 2014, kiedy Kolorado zalegalizowało marihuanę, ceny nieruchomości przemysłowych i ich wynajem wzrosły 2,58 krotne lub więcej. Nieruchomości na ogół zbudowane między 1940 a 1970 zazwyczaj wynajmowane były za około 50$ za metr kwadratowy, a zakup metra kwadratowego wynosił 500$. Ze względu na niesamowity popyt i brak odpowiednio zlokalizowanych budynków, aktualnie wynajem metra kwadratowego wynosi 120-140$ a sprzedaż około 1000$.”

Jak widać przemysł marihuany ma się dobrze i ciągle się rozwija, a pozytywne efekty legalizacji w Kolorado są odczuwalne.

Kiedy nasz kraj zalegalizuje marihuanę, ceny nieruchomości najprawdopodobniej też pójdą w górę.

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Bubbler - Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  Bubbler – Mini Bongo Marley Natural klasa Premium

  230 
 • PAX Plus

  PAX Plus

  1179 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 
 • X-MAX V3 Pro

  339 
 • Vape Pen CBD Shadow Silver – Deep CBD

  279 

Mogą Cię zainteresować