- Reklama -
Banner

“Playboy Pot” największy dostawca marihuany skazany na 27 lat więzienia


Nowy Jork – kanadyjski kingpin narkotykowy, który był jednym z największych dostawców marihuany w Nowym Jorku nazywany Playboy Pot, został skazany na 27 lat w więzieniu za prowadzenie międzynarodowej grupy przestępczej której roczne przychody przekraczały miliard dolarów.

Organizacja zorganizowana w Montrealu miała powiązania z przestępczością zorganizowaną i kartelami narkotykowymi. Preferował wystawny tryb życia który obejmował dziewczynę supermodelkę i super drogi samochód Bugatti Veyron, i imprezy z gwiazdami.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Sam fundusz na karanie tych, którzy współpracowali z rządem wynosił 2.000.000 dolarów, i przeznaczony był dla ludzi odpowiedzialnych za zastraszanie świadków.

Został aresztowany w 2012 roku, podczas próby przedostania się do Meksyku i został przeniesiony do Nowego Jorku, gdzie prokurator stwierdził, że sprzedawaną marihuanę przemycał do Kanady.

Jego terytorium to cała Ameryka Północna. Jego celem było rozszerzenie handlu narkotykami tak daleko jak tylko potrafił” powiedział jego adwokat w Brooklinie.

Marihuana była uprawiana w Kolumbii Brytyjskiej i przemycana była do Kanady.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Growkit Golden Teacher

  Growkit Golden Teacher Full Auto – PsyloShop.pl

  179 

Mogą Cię zainteresować