- Reklama -
Banner

“Playboy Pot” największy dostawca marihuany skazany na 27 lat więzienia


Nowy Jork – kanadyjski kingpin narkotykowy, który był jednym z największych dostawców marihuany w Nowym Jorku nazywany Playboy Pot, został skazany na 27 lat w więzieniu za prowadzenie międzynarodowej grupy przestępczej której roczne przychody przekraczały miliard dolarów.

Organizacja zorganizowana w Montrealu miała powiązania z przestępczością zorganizowaną i kartelami narkotykowymi. Preferował wystawny tryb życia który obejmował dziewczynę supermodelkę i super drogi samochód Bugatti Veyron, i imprezy z gwiazdami.

Sam fundusz na karanie tych, którzy współpracowali z rządem wynosił 2.000.000 dolarów, i przeznaczony był dla ludzi odpowiedzialnych za zastraszanie świadków.

Został aresztowany w 2012 roku, podczas próby przedostania się do Meksyku i został przeniesiony do Nowego Jorku, gdzie prokurator stwierdził, że sprzedawaną marihuanę przemycał do Kanady.

Jego terytorium to cała Ameryka Północna. Jego celem było rozszerzenie handlu narkotykami tak daleko jak tylko potrafił” powiedział jego adwokat w Brooklinie.

Marihuana była uprawiana w Kolumbii Brytyjskiej i przemycana była do Kanady.

- Reklama -
Banner

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  Młynek do suszu OCB Premium 4 części sitko do pyłku

  79 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Młynek Storz Bickel

  Volcano – Młynek do suszu

  12 
 • Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  Bongo Glass Amsterdam z perkolatorem wys. 23 cm szlif 14.5

  85 
 • X-MAX V3 Pro

  339 

Mogą Cię zainteresować