- Reklama -
Banner

Pierwszy podziemny targ hodowców marihuany w Las Vegas

To nie jest zwykły targ rolników uprawiających marihuanę. Po pierwsze, wchodzisz do niego przez betonowy tunel z niskim sufitem, zaprojektowany jako symulacja podziemnych tuneli, przez które przemytnicy transportują marihuanę z północnego Meksyku do południowej Kalifornii.

Oto Acres Cannabis, czyli apteka o powierzchni 300 metrów kwadratowych, która znajduje się w Las Vegas, gdzie niedawno zalegalizowano marihuanę do celów rekreacyjnych. Uważa się, że rynek jest pierwszy legalny targ gandzi do celów rekreacyjnych.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Premiera targu odbyła się dwudziestego kwietnia (420), a odwiedzający mogli zakupić trawkę, posłuchać muzyki na żywo, zapytać o techniki uprawy danej odmiany marihuany.

The Underground: Marijuana Farmers Market at Acres…come for the deals, stay for the experience. Fridays & Saturdays 11am-7pm at Acres Dispensary Las Vegas. | Keep out of reach of children. For adults 21+ only. . . . . ?: @jonah ??: @theherbalmother ?: @riggiandpiros

Post udostępniony przez Acres Cannabis (@acrescannabis)

Współzałożyciel i dyrektor generalny Acres John Mueller ma nadzieję, że targ pomoże klientom zorientować się, jakie rodzaje marihuany im się podoba – indica – sativa – hybrydy.

“Legalna marihuana jest tak nowa, że ludzie jeszcze nie mają ulubionej marki. Zwykle przychodzą do przychodni i proszą sprzedawcę, aby zasugerował im, co powinni zakupić. To tak, jak klient wchodzi do nowej restauracji i pyta kelnera, co powinien wypić lub zjeść.” – mówi John Mueller.

W dniu premiery gama produktów była całkiem okazała. Klienci mogli zakupić marihuanę, ekstrakty, oleje, produkty spożywcze i akcesoria do palenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 
 • Filterki do jointów Purize z aktywnym węglem XTRA Slim SPY 50 szt.

  37 
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 

Mogą Cię zainteresować