Strona główna Aktualności Badania Odkryj wpływ substancji psychoaktywnych na Twoją psychikę. Weź udział w badaniu i zgarnij 500zł!

Odkryj wpływ substancji psychoaktywnych na Twoją psychikę. Weź udział w badaniu i zgarnij 500zł!

1
Odkryj wpływ substancji psychoaktywnych na Twoją psychikę. Weź udział w badaniu i zgarnij 500zł!

Badania naukowe dostarczają nam nieocenionej wiedzy na temat naszej psychiki. Poniżej prezentujemy szczegóły fascynującego badania, które może dać Ci nie tylko interesujące doświadczenie, ale także 500zł. Czytaj dalej i dowiedz się, jak to zrobić!

Ogłoszenie o rekrutacji do badania psychologicznego w Pracowni Psychopatologii Eksperymentalnej przy Instytucie Psychologii PAN

Jakie jest Twoje doświadczenie w relacjach z innymi ludźmi? Czy kiedykolwiek czułeś niepokój czy poczucie zagrożenia ze strony innych osób? Jakie jest Twoje zaufanie do innych? Jakie są Twoje doświadczenia z substancjami psychoaktywnymi, takimi jak marihuana?

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

Nasze doświadczenia w tych obszarach mogą być różne, a zrozumienie ich może dać nam cenne spostrzeżenia na temat naszej psychiki. Badanie, o którym mówimy, ma na celu zrozumienie, jak te różne czynniki wpływają na nasze relacje z innymi.

Badanie będzie składać się z dwóch części:

1. Badanie internetowe

W pierwszym etapie, będziesz poproszony o wypełnienie kilku kwestionariuszy dotyczących różnych aspektów zdrowia psychicznego. Ten proces zajmuje około 10 minut. Po wypełnieniu kwestionariuszy, część osób zostanie wybrana do udziału w drugiej części badania, która odbędzie się w Warszawie, w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk.

Poszukujemy osób, które:

  • mają możliwość dojazdu do Warszawy, ul. Jaracza 1
  • są w wieku od 18 do 40 lat
  • nie mają historii chorób neurologicznych
  • nie są uzależnione od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki)

2. Badanie stacjonarne

Badanie stacjonarne składa się z dwóch etapów.

Pierwszy etap to wypełnianie krótkich kwestionariuszy kilka razy dziennie przez okres 7 dni, za pomocą aplikacji mobilnej. Kwestionariusze będą dotyczyć aktualnego samopoczucia, relacji społecznych, ewentualnego spożycia marihuany oraz doświadczeń psychicznych w danym momencie. W tym czasie, będziesz poproszony o noszenie opaski monitorującej jakość snu.

Po tygodniu otrzymasz zaproszenie do laboratorium na drugi etap badania. Najpierw zostanie pobrana próbka śliny w celu przeprowadzenia badania genetycznego, a potem przeprowadzony wywiad dotyczący Twoich doświadczeń psychicznych. Następnie weźmiesz udział w dwóch zadaniach w wirtualnej rzeczywistości, podczas których zostaną zbadane Twoje interakcje społeczne z wirtualnymi osobami, na przykład podczas wirtualnej gry w piłkę. Zostanie także zmierzony poziom Twojego pobudzenia fizjologicznego podczas pobytu w wirtualnej rzeczywistości.

Na koniec zostaniesz poproszony o wypełnienie kilku kwestionariuszy, przeprowadzony zostanie wywiad dotyczący społecznego zaufania i funkcjonowania, a także zostaniesz zmierzony i zważony, używając precyzyjnego analizatora składu ciała. Wszystkie procedury zostaną dokładnie wyjaśnione, a badacz będzie obecny podczas całego eksperymentu.

Udział w badaniu jest całkowicie dobrowolny i anonimowy. Twoje dane nie będą używane do identyfikacji, a wyniki badania będą analizowane tylko na poziomie grupowym. W każdej chwili możesz zrezygnować z udziału. Pierwsze spotkanie potrwa około 1,5 godziny, a drugie około 3 godziny.

Za ukończenie badania stacjonarnego otrzymasz 500 zł w formie karty prepaid oraz analizę składu ciała z wypisanymi wszystkimi dostępnymi parametrami, tj. waga, BMI, masa tkanki tłuszczowej i mięśniowej, zawartość wody w organizmie, itp.

Miejsce: Instytut Psychologii PAN, ul. Jaracza 1, Warszawa

Celem tej ankiety jest wyłonienie osób, które kwalifikują się do badania. Po zakwalifikowaniu się do badania, otrzymasz telefon w celu umówienia dokładnej daty badania stacjonarnego.

1 KOMENTARZ

  1. Jak się wybierze że nie mieszkasz w Warszawie to od razu kończysz ankietę, be możliwość odpowiedzi na dalsze pytania…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj