- Reklama -
Banner

Nowa firma School of Mary Jane uczy ludzi, jak palić marihuanę

DC School of Mary Jane wychodzi na przeciw osobom, które po legalizacji marihuany chciałyby jej spróbować i używać jej w odpowiedzialny sposób. Osoby uczęszczające do tej szkoły dowiedzą się jak uprawiać konopie, kręcić jointy, robić ciasteczka z marihuaną i jak używać jej w odpowiedzialny sposób.

W dobie internetu i nieświadomych mas, wielu blogerów tworzy samouczki video jak uprawiać marihuanę czy jak tworzyć ekstrakty z konopi. Wiele osób, które posłużyło się takim samouczkiem do stworzenia ekstraktu przyczyniło się do powstania pożaru lub nawet przypadków zgonu.

Stosowanie niebezpiecznych pestycydów niebezpiecznych do spożycia, lub nieprawidłowe działanie podczas ekstrakcji butanem może spowodować, że ktoś może skończyć w szpitalu lub gorzej.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

business-potstock-2

Dlatego The School of Mary Jane przyjdzie do Twojego mieszkania (jeśli mieszkasz w Waszyngtonie) i nauczy cię metod konsumpcji, konsekwencji prawnych, historii konopi a nawet korzyści płynących z używania konopi indyjskich. Jednak prezentacja kosztuje około 100$ i może być przedstawiona maksymalnie czterem osobom.

“Jesteśmy grupą mieszkańców pragnącą kształcić naszych sąsiadów. Po latach spędzonych w podróżach, eksperymentach i nauki o marihuanie, zarówno w kraju jak i za granicą, zgromadziliśmy wiedzę, którą chcielibyśmy się z Wami podzielić. Nasze warsztaty są zaprojektowane przez naszych profesjonalnych nauczycieli, którzy pomogą Ci zrozumieć prawa, ryzyka i korzyści dla zdrowia i najlepsze praktyki, których możesz używać w zaciszu swojego domu.”

Warsztaty są zaprojektowane, aby były zabawne i relaksujące. Pomysłodawcy zalecają, aby warsztaty odbywały się w salonie lub podobnym miejscu z wygodnymi siedziskami i telewizorem. Większość warsztatów działa szczególnie dobrze wśród par. Każdy uczestnik warsztatów musi mieć powyżej 21 lat, jednak zwierzęta nie powinny być obecne w trakcie warsztatów.

Więcej informacji znajdziecie na www.mjindc.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Fenix Titanium waporyzator do suszu z tytanową komorą

  349 
 • Integra Boost 62% regulator wilgotności suszu 8 g

 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • Bibułki Purize 420 King Size Slim 420 szt.

  42 
 • DynaVap VapCap M 2021 waporyzator manualny do suszu

  279 

Mogą Cię zainteresować