- Reklama -
Banner

New York Times apeluje o głosowanie za legalizacją marihuany

Redakcja New York Times namawia wyborców, na Alasce, w stanie Oregon i Waszyngton, DC, aby poparli legalizację marihuany, w listopadowym głosowaniu.

Chociaż może to nie być szokujące, że NY Times popiera tą inicjatywę po ostatnich seriach artykułów, to redakcja popiera głosowanie za legalną marihuaną.

Redakcja chce zobaczyć uchwalone ustawy, które mogą wzmocnić poparcie dla legalnej trawki. Wielu prawodawców nadal niechętnie patrzy na możliwość legalizacji, mimo poparcia większości wyborców.

“Najlepiej byłoby, gdyby rząd federalny uchylił zakaz marihuany, wtedy każdy stan mógłby prowadzić własną politykę w tym temacie, zwłaszcza, że większość wyborców jest za.”

Rzeczywiście, gdyby wszystkie środki na legalizację zostały w tym roku zatwierdzone, to kandydaci na prezydenta w 2016 roku będą musieli zdać sobie sprawę, że duży okręg wyborców popiera legalizację, a dalszy zakaz marihuany może spowodować, że wyborcy nie zagłosują na danego kandydata, tylko dlatego, że nie chce on legalnej marihuany.

Podczas głosowania w Kolorado, ciężej było przekonać starsze osoby do zmiany, jednak ludzie młodzi i w średnim wieku wystarczyli, aby zmienić prawo.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Promocja!

  Fenix Titanium PRO+ 420VAPE

  Original price was: 449 zł.Current price is: 399 zł.
 • Promocja! Volcano Classic - waporyzator stacjonarny

  Volcano Classic waporyzator stacjonarny Storz & Bickel

  Original price was: 1799 zł.Current price is: 1299 zł.
 • Promocja!

  Młynek OCB Premium metalowy – 4 części sitko do pyłku

  Original price was: 79 zł.Current price is: 69 zł.
 • Promocja!

  Fenix Titanium waporyzator

  Original price was: 399 zł.Current price is: 319 zł.
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować