- Reklama -
Banner

New York Times apeluje o głosowanie za legalizacją marihuany

Redakcja New York Times namawia wyborców, na Alasce, w stanie Oregon i Waszyngton, DC, aby poparli legalizację marihuany, w listopadowym głosowaniu.

Chociaż może to nie być szokujące, że NY Times popiera tą inicjatywę po ostatnich seriach artykułów, to redakcja popiera głosowanie za legalną marihuaną.

Redakcja chce zobaczyć uchwalone ustawy, które mogą wzmocnić poparcie dla legalnej trawki. Wielu prawodawców nadal niechętnie patrzy na możliwość legalizacji, mimo poparcia większości wyborców.

- Reklama -
PsyloShop - sklep z growkitami grzybów psylocybinowych

“Najlepiej byłoby, gdyby rząd federalny uchylił zakaz marihuany, wtedy każdy stan mógłby prowadzić własną politykę w tym temacie, zwłaszcza, że większość wyborców jest za.”

Rzeczywiście, gdyby wszystkie środki na legalizację zostały w tym roku zatwierdzone, to kandydaci na prezydenta w 2016 roku będą musieli zdać sobie sprawę, że duży okręg wyborców popiera legalizację, a dalszy zakaz marihuany może spowodować, że wyborcy nie zagłosują na danego kandydata, tylko dlatego, że nie chce on legalnej marihuany.

Podczas głosowania w Kolorado, ciężej było przekonać starsze osoby do zmiany, jednak ludzie młodzi i w średnim wieku wystarczyli, aby zmienić prawo.

Najnowsze

- Reklama -
Banner
- Reklama -
 • Filtry węglowe Purize XTRA Slim White 100 szt.

  69 
 • Bongo gigant 90cm

  Bongo Gigant 90 cm / 4 mm

  279 
 • ActiTube EXTRA SLIM Full Flavour – Aktywne filtry węglowe 6 mm 50 szt

  29 
 • https://vaporshop.pl/pl/3515-mini-bongo-sci-fi-420vape-bubbler-do-waporyzatora-szlif-145-mm-5904507550660.html

  Mini Bongo Sci-Fi 420VAPE Bubbler do waporyzatora szlif 14.5 mm

  179 
 • Growkit APE

  Growkit APE Full Auto – PsyloShop.pl

  189 

Mogą Cię zainteresować